Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilsētas Skulptūras

Santander World

Pilsētas Skulptūras Santander World ir publisks mākslas pasākums, kas sastāv no skulptūru grupas, kas svin mākslu un apņem Santander pilsētu (Spānija), gatavojoties pasaules čempionātam burāšanā 2014. gadā Santander. Skulptūru augstums ir 4,2 metri, tās ir izgatavotas no lokšņu tērauda un katra no tām no tiem ir dažādu vizuālo mākslinieku darbi. Katrs no gabaliem konceptuāli atspoguļo kultūru, kas ir viens no 5 kontinentiem. Ir jēga pārstāvēt mīlestību un cieņu pret kultūras daudzveidību kā miera instrumentu no dažādu mākslinieku acīm un parādīt, ka sabiedrība ar daudzveidību atbalsta atvērtas rokas.

Projekta nosaukums : Santander World, Dizaineru vārds : Jose Angel Cicero, Klienta vārds : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Pilsētas Skulptūras

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.