Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Koka E-Velosipēds

wooden ebike

Koka E-Velosipēds Berlīnes uzņēmums Aceteam izveidoja pirmo koka e-velosipēdu, uzdevums bija to uzbūvēt videi draudzīgā veidā. Kompetentā sadarbības partnera meklēšana bija veiksmīga ar Ebersvaldes ilgtspējīgas attīstības universitātes Koksnes zinātnes un tehnoloģijas fakultāti. Matiasa Broda ideja kļuva par realitāti, apvienojot CNC tehnoloģiju un zināšanas par koka materiālu, dzimis koka E-Bike.

Darbvirsmas Instalēšana

Wood Storm

Darbvirsmas Instalēšana Wood Storm ir darbvirsmas instalācija vizuālai baudīšanai. Gaisa plūsmas turbulenci reālu padara koka aizkars, ko pastiprina ar gaismu, kas no apakšas izmesta pasaulei bez gravitācijas. Instalācija uzvedas kā bezgalīga dinamiska cilpa. Tas virza redzes līniju ap to, lai meklētu sākuma vai beigu punktu, jo auditorija patiesībā dejo ar vētru.

Interaktīvās Instalācijas

Falling Water

Interaktīvās Instalācijas Krītošais ūdens ir interaktīvu instalāciju komplekts, kas lietotājiem ļauj mainīt skrējiena ceļu ap kubu vai klucīšiem. Klucīšu un fāzētu strautu kombinācija rada statiska objekta un dinamiskas ūdens plūsmas kontrastu. Straumi var vilkt, lai redzētu, kā darbojas krelles, vai vienkārši novietot uz galda kā sasaluša ūdens ainu. Pērles tiek uzskatītas arī par vēlmēm, ko cilvēki izdara katru dienu. Vēlēšanām vajadzētu būt ķēdēm un mūžīgi skriet kā ūdenskritumam.

Rāmja Uzstādīšana

Missing Julie

Rāmja Uzstādīšana Šis dizains parāda rāmja uzstādīšanu un saskarni starp iekštelpām un āru, vai arī gaismas un ēnas. Tas sniedz izteiksmi, kamēr cilvēki, kas raugās ārpus kadra, gaida, kad kāds atgriezīsies. Dažādu veidu un izmēru stikla sfēras tiek izmantotas kā vēlmju un asaru simbols, lai norādītu uz emociju, kas, iespējams, slēpjas iekšpusē. Tērauda rāmis un kastes nosaka emociju robežu. Cilvēka sniegtā emocija var atšķirties no uztveres, tāpat kā attēli sfērās ir otrādi.

Tējas Komplekts

Vapor Breeze

Tējas Komplekts Tējas kanna ir kaste, kurā atrodas būtības visums, kas gaida izlaišanu. Ieskatoties atverē, jūs varat atrast dinamisku kanālu struktūru, kas ir starpposma tvaikos. Struktūra tiek atspoguļota arī uz ādas ārpusē. Viss ķermenis ilustrē iztvaicētu būtību, lai cilvēki varētu katru dienu vizualizēt un izbaudīt.

Ziedu Statīvs

Eyes

Ziedu Statīvs Eyes ir ziedu statīvs visiem gadījumiem. Ovālais korpuss ir zelta folija un neregulāras atveres kā cilvēka acis, kas vienmēr meklē brīnišķīgas lietas Mātes dabā. Statīvs uzvedas kā filozofs. Tas lolo dabisko skaistumu un parāda visu pasauli pirms vai pēc tam, kad jūs to iededzat.