Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Maska

Billy Julie

Maska Šis dizains ir iedvesmots no mikroizteiksmes. Dizainers izvēlas Biliju un Džūliju divu veidu daudzpersonībām. Sarežģītie elementi tiek izveidoti, kāpnēm līdzīgas ģeometrijas orientāciju parametriski pielāgojot, pamatojoties uz sapinušos līkni ar starpsienām. Šī saskarne un tulks ir izveidots, lai cilvēki pārbaudītu savu sirdsapziņu.

Grima Palīgs

Eyelash Stand

Grima Palīgs Šis dizains pēta skropstu metaforu. Dizainere uzskata, ka skropstu pieaudzēšana ir personisku cerību centieni. Viņš veido skropstu statīvu kā dzīves ikonu vai miniatūru izrādes posmu. Šis statīvs simbolizē atgādinošu apņemšanos no rīta vai pirms gulētiešanas, īslaicīgi uzliekot skropstas pirms vai pēc uzlikšanas. Skropstu statīvs ir veids, kā atcerēties, ko kaut kas triviāls ir veicinājis personīgā ikdienas piedzīvojumā.

Tēmas Uzstādīšana

Dancing Cubes

Tēmas Uzstādīšana Šis dizains mijiedarbojas ar parādīto priekšmetu pēc moduļiem. Šis motīvu statīvs ir veidots ar pašizplešamu mehānismu, lai savienotu sešus vai vairāk kubus ar palielinātu mēroga vienību trīs perpendikulāros virzienos. Brīvās formas konfigurācija ar iegriezumiem padara savienojumu līdzīgu starp dejojošiem cilvēkiem. Nelielu caurumu izvietojums rada objekta izvietojuma struktūru ar lineārām daļām.

Galda Gaisma

Moon

Galda Gaisma Šai gaismai ir aktīva loma, lai pavadītu cilvēkus darba telpā no rīta līdz vakaram. Tā tika izstrādāta, ņemot vērā cilvēku darba vidi. Vadu var savienot ar klēpjdatoru vai strāvas banku. Mēness forma tika veidota no trim ceturtdaļām apļa kā uzlecoša ikona no reljefa attēla, kas izgatavots no nerūsējoša rāmja. Mēness virsmas raksts atgādina nosēšanās ceļvedi kosmosa projektā. Iestatījums izskatās kā skulptūra dienasgaismā un gaismas ierīce, kas naktī nomierina saspringto darbu.

Gaisma

Louvre

Gaisma Luvras gaisma ir Grieķijas vasaras saules gaismas iedvesmota interaktīva galda lampa, kas viegli nokļūst no slēgtiem slēģiem caur Luvru. Tas sastāv no 20 gredzeniem, 6 no korķa un 14 no plexiglas, kas rotaļīgi maina kārtību, lai gaismas difūziju, apjomu un galīgo estētiku mainītu atbilstoši lietotāju vēlmēm un vajadzībām. Gaisma iziet cauri materiālam un izraisa tā izkliedi, tāpēc nekādas ēnas neparādās ne uz pašas, ne uz apkārtējām virsmām. Gredzeni ar dažādu augstumu dod iespēju bezgalīgām kombinācijām, drošai pielāgošanai un pilnīgai gaismas kontrolei.