Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Publiskā Māksla

Flow With The Sprit Of Water

Publiskā Māksla Bieži vien sabiedrības vidi piesārņo iedzīvotāju savstarpējās un personiskās disonanses, kas apkārtnē rada redzamu un neredzamu haosu. Šo traucējumu neapzināta ietekme ir tāda, ka iedzīvotāji atjaunojas nemierīgi. Šis parastais un cikliskais uzbudinājums ietekmē ķermeni, prātu un garu. Skulptūras vada, kopj, attīra un stiprina telpas pozitīvo "chi", koncentrējoties uz patīkamiem un mierīgiem rezultātiem. Ar smalku vides maiņu sabiedrība tiek virzīta uz līdzsvaru starp iekšējo un ārējo realitāti.

Projekta nosaukums : Flow With The Sprit Of Water, Dizaineru vārds : Iutian Tsai, Klienta vārds : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Publiskā Māksla

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.