Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs

Jiuwu Culture City , Shenyang

Grāmatnīca, Iepirkšanās Centrs Uzņēmumam Jato Design tika uzdots pārveidot tradicionālo grāmatnīcu dinamiskā, daudzfunkcionālā telpā - lai tā būtu ne tikai iepirkšanās centrs, bet arī kultūras centrs grāmatu iedvesmotiem pasākumiem un daudz ko citu. Centrālais pīķis ir “varoņa” telpa, kurā apmeklētāji pārceļas uz gaišāku toņu vidi, kas pielāgota kokmateriāliem un kas uzlaboti ar dramatiskiem dizainiem. Laternām līdzīgi kokoni karājas no griestiem, bet kāpnes kalpo kā koplietošanas telpas, kas mudina apmeklētājus kavēties un lasīt, sēžot uz pakāpieniem.

Plakāts

Cells

Plakāts 2017. gada 19. jūlijā PIY uzcēla nelielu ēku Melburnā, Austrālijā. Tā ir maza pils, kas sastāv no 761 komponenta, un viņi to nosauca par "Šūnām". Mezgli ir veidoti kā ar roku pagrieztu diegu un taisnu galu, kas ir apkopoti kā "East Tenon"; West Mortise & quot ;. Jūs atradīsit viņu produktus, ieskaitot mainīgus plauktus, mācību un apavu plauktus utt., Kas visi ir sadalīti un salikti organismā. Un tad jūs sajutīsit viņu vēlmi brīvi augt.

Viesnīcas Interjera Dizains

Stories Container

Viesnīcas Interjera Dizains Konteiners pārvadā kravas uz vietām. Viesnīca nodrošina atpūtas vietas ceļotājiem. Pārejoša atpūtas vieta ir tas, kas viņiem ir kopīgs. Tāpēc kā viesnīcas jēdzienu izmantojiet konteineru. Viesnīca ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī telpa ar personību. Katrā istabā ir sava izteiksme un personība. Tāpēc izveidojiet astoņus dažādus komplektus kā sekojošus: Ļaujieties, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey un Balerīna. Staļļa māja ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī jūsu garāžas piegādes stacija.

Biroja Interjera Dizains

Yuli Design Studio

Biroja Interjera Dizains Uz ielām vienmēr ir pārāk daudz nesakārtotu izkārtņu vertikālā, horizontālā un sānu virzienā, kas bloķē reālo arhitektūras atbalstu. Tas mudina apsvērt, kā no jauna definēt izkārtnes, lai uzlabotu un modernizētu efektus, ko rada šādi āra dekoratīvie izstrādājumi. Interjera dizaina mērķis ir sadalīt iepriekšējo izkārtojumu. Tiek ieviests dabiskais apgaismojums. Bēniņu būvē paaugstināta telpa. Tiek mainīts, kur atrodas kāpnes. Mainot kāpņu vietu, tiek samazināts vertikālo kustību laiks. Tas rada jaunu iespēju, pārsniedzot vecās robežas.

Frizētava

Taipei Eros

Frizētava Matu salonu pamatā ir melnā, baltā un pelēkā krāsa. Matu griešanas žesti tiek tulkoti skulpturālo vienību masveidā. Trīsstūrveida motīvs veido pāļu, griešanas un šūšanas funkcionālos klucīšus un plaknes no griestiem līdz grīdai. Gaismas joslas, kas iestrādātas sadalošajās līnijās, veicina daudzu apgaismes jostu darbību, kas kalpo kā papildu apgaismojums, vienlaikus risinot nolaisto griestu stāvokli. Tie izplešas un virzās uz priekšu ar lielā spoguļa atstarojumu, brīvi pārvietojoties starp plaknēm un trīsdimensiju.

Privātais Dārzs

Ryad

Privātais Dārzs Izaicinājums bija vecās lauku mājas modernizēšana, pārvēršot to par miera un klusuma valstību, visaptveroši strādājot gan arhitektūras, gan ainavas jomās. Fasāde tika atjaunota, tika veikti civilie darbi pie apšuvumiem, kā arī tika uzbūvēts peldbaseins un atbalsta sienas, izveidojot jaunas kalšanas veidnes arkas, sienām un žogiem. Dārzkopība, apūdeņošana un rezervuārs, kā arī zibens, mēbeles un piederumi tika arī vispusīgi likvidēti.