Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Darbvieta

Dava

Darbvieta Dava ir izstrādāta atvērto kosmosa birojiem, skolām un universitātēm, kur svarīgas ir klusas un koncentrētas darba fāzes. Moduļi samazina akustiskos un redzes traucējumus. Trīsstūrveida formas dēļ mēbeles ir efektīvas telpā un ļauj izmantot dažādas izvietojuma iespējas. Dava materiāli ir WPC un vilnas filcs, kas abi ir bioloģiski noārdāmi. Spraudņu sistēma piestiprina abas sienas pie galda un uzsver ražošanas un apstrādes vienkāršību.

Dzīvojamā Māja

Brooklyn Luxury

Dzīvojamā Māja Iedvesmojoties no klienta aizraušanās ar bagātīgām vēsturiskām dzīvesvietām, šis projekts atspoguļo funkcionālisma un tradīciju pielāgošanu tagadnes nodomiem. Tādējādi tika izvēlēts klasiskais stils, pielāgots un stilizēts mūsdienu dizaina un moderno tehnoloģiju kanoniem, šī projekta tapšanā ir piedalījušies kvalitatīvi jaunie materiāli - īsts Ņujorkas arhitektūras dārgakmens. Paredzētie izdevumi pārsniegs 5 miljonus ASV dolāru, un tie radīs priekšstatu par stilīga un bagātīga interjera radīšanu, taču arī funkcionālu un ērtu.

Viedas Mēbeles

Fluid Cube and Snake

Viedas Mēbeles Hello Wood izveidoja āra mēbeļu līniju ar viedām funkcijām kopienas telpām. Pārdomājot sabiedrisko mēbeļu žanru, viņi izstrādāja vizuāli saistošas un funkcionālas instalācijas ar apgaismojuma sistēmu un USB kontaktligzdām, kurām bija nepieciešams integrēt saules paneļus un baterijas. Čūska ir modulāra struktūra; tā elementi ir mainīgi, lai ietilptu dotajā vietā. Fluid Cube ir fiksēta ierīce ar stikla virsu, kurā ir saules baterijas. Studija uzskata, ka dizaina mērķis ir pārvērst ikdienas lietošanai paredzētos izstrādājumus par mīļiem priekšmetiem.

Pusdienu Galds

Augusta

Pusdienu Galds Augusta atkārtoti interpretē klasisko pusdienu galdu. Pārstāvot mūsu paaudzes, šķiet, ka dizains aug no neredzamas saknes. Galda kājas ir vērstas uz šo kopējo kodolu, sniedzoties līdz, lai turētu grāmatām atbilstošo galda virsmu. Eiropas masīvkoka koks tika izvēlēts, ņemot vērā tā gudrības un izaugsmes nozīmi. Koks, kuru mēbeļu ražotāji parasti izmet, tiek izmantots, lai ar to saistītos uzdevumus varētu atrisināt. Mezgli, plaisas, vējš satricina un unikālie virpuļi stāsta par koka dzīvi. Koka unikalitāte ļauj šim stāstam dzīvot ģimenes mantojuma mēbeļu gabalā.

Kosmētikas Iepakojums

Clive

Kosmētikas Iepakojums Clive kosmētikas iepakojuma koncepcija radās atšķirīga. Jonathan ne tikai vēlējās izveidot citu kosmētikas zīmolu ar kopīgiem produktiem. Apņēmies izpētīt lielāku jūtīgumu un nedaudz vairāk, nekā viņš tic personīgās aprūpes ziņā, viņš pievēršas vienam galvenajam mērķim. Ķermeņa un prāta līdzsvars. Ar Havaju salu iedvesmoto dizainu, tropisko lapu kombinācija, jūras tonalitāte un taktilā pieredze iepakojumos nodrošina relaksācijas un miera sajūtu. Šī kombinācija ļauj dizainā izmantot šīs vietas pieredzi.

Birojs

Studio Atelier11

Birojs Ēkas pamatā bija "trīsstūris" ar visspēcīgāko oriģinālās ģeometriskās formas vizuālo attēlu. Ja paskatās uz leju no augstas vietas, jūs varat redzēt kopumā piecus dažādus trīsstūrus. Dažāda lieluma trīsstūru kombinācija nozīmē, ka "cilvēkam" un "dabai" ir vieta, kur viņi satiekas.