Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienas Un Darbs

Eatime Space

Pusdienas Un Darbs Visiem cilvēkiem ir tiesības būt saistītiem ar laiku un atmiņu. Vārds Eatime ķīniešu valodā izklausās pēc laika. Ēšanas laiks piedāvā vietas, lai mudinātu cilvēkus ēst, strādāt un mierīgi atsaukties. Laika jēdziens cieši mijiedarbojas ar darbnīcu, kas laika gaitā mainījās. Balstoties uz darbnīcas stilu, dizains ietver nozares struktūru un vidi kā telpas veidošanas pamatelementus. Ēdināšanas laikā tiek pieminēta tīrākā dizaina forma, smalki sajaucot elementus, kas aizrauj gan ar neapstrādātu, gan gatavu dekoru.

Fotomāksla

Forgotten Paris

Fotomāksla Aizmirstās Parīze ir melnbaltas fotogrāfijas no Francijas galvaspilsētas vecajiem apakšzemes pazemes objektiem. Šis dizains ir repertuārs ar vietām, kuras zina tikai daži cilvēki, jo tās ir nelikumīgas un tām ir grūti piekļūt. Matthieu Bouvier desmit gadus pēta šīs bīstamās vietas, lai atklātu šo aizmirsto pagātni.

Soma

Totepographic

Soma Topogrāfiski iedvesmota dizaina somiņa, kas kalpos kā ērta nēsāšana, it īpaši šajās aizņemtajās dienās, kas pavadītas, iepērkoties vai rīkojoties. Tote somas ietilpība ir kā kalns, un tajā var turēt vai pārvadāt daudzas lietas. Orākula kauls veido maisa kopējo struktūru, topogrāfiskās kartes forma ir virsmas materiāls tāpat kā kalna nevienmērīgā virsma.

Brilles Veikals

FVB

Brilles Veikals Brilles veikals mēģina radīt unikālu telpu. labi izmantojot paplašinātu sietu ar dažāda lieluma caurumiem, veicot rekombināciju un slāņošanu, un pieliekot tos no arhitektūras sienas līdz iekšējiem griestiem, tiek parādīta ieliekto lēcu īpašība - atšķirīgs klīrensa un neskaidra efekts. Izmantojot ieliektu objektīvu ar dažādu leņķi, griestu dizainā un displeja skapī tiek parādīti savīti un sagāzti attēlu efekti. Izliekta objektīva īpašums, kas maina priekšmetu izmērus pēc vēlēšanās, ir izteikts uz izstādes sienas.

Villa

Shang Hai

Villa Villa tika iedvesmota no filmas Lielais Getsbijs, jo vīrieša īpašnieks darbojas arī finanšu nozarē, un saimniecei patīk senais 30. gadsimta Šanhajas Art Deco stils. Pēc tam, kad dizaineri izpētīja ēkas fasādi, viņi saprata, ka tai ir arī Art Deco stils. Viņi ir izveidojuši unikālu telpu, kas piemērota īpašnieka iemīļotajam 1930. gadu Art Deco stilam un atbilst mūsdienu dzīvesveidam. Lai saglabātu telpas konsekvenci, viņi izvēlējās dažas franču mēbeles, lampas un aksesuārus, kas projektēti pagājušā gadsimta 30. gados.

Villa

One Jiyang Lake

Villa Šī ir privāta villa, kas atrodas Ķīnas dienvidos, kur dizaineri praktiski izmanto dzena budisma teoriju, lai veiktu projektēšanu. Atsakoties no nevajadzīgiem un dabīgu, intuitīvu materiālu un kodolīgu dizaina metožu izmantošanas, dizaineri izveidoja vienkāršu, klusu un ērtu mūsdienu austrumu dzīves telpu. Ērtajā mūsdienu austrumu dzīves telpā tiek izmantota tāda pati vienkārša dizaina valoda kā augstas kvalitātes itāļu modernajām mēbelēm interjera telpā.