Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bibliotēkas Interjera Dizains

Veranda on a Roof

Bibliotēkas Interjera Dizains Kalpaks Šahs no Studio Course ir pārveidojis penthouse dzīvokļa augšējo līmeni Pūnā, Indijas rietumos, izveidojot iekštelpu un āra istabu sajaukumu, kas ieskauj dārza jumtu. Vietējās studijas, kas atrodas arī Pune, mērķis bija pārveidot mājas nepietiekami izmantoto augšējo stāvu apgabalā, kas līdzīgs tradicionālās Indijas mājas verandai.

Mūzikas Instruments

DrumString

Mūzikas Instruments Apvienojot divus instrumentus kopā, tas nozīmē radīt jaunu skaņu, jaunu funkciju instrumentu lietošanā, jaunu instrumentu atskaņošanas veidu, jaunu izskatu. Arī bungu piezīmju skalas ir tādas kā D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, un virkņu piezīmju svari ir izstrādāti EADGBE sistēmā. DrumString ir viegls, un tam ir siksna, kas piestiprināta pār pleciem un jostasvietu, tāpēc instrumenta lietošana un turēšana būs vienkārša, un tas dod jums iespēju izmantot divas rokas.

Vafeļu Kūku Iesaiņojums

Miyabi Monaka

Vafeļu Kūku Iesaiņojums Šis ir vafeļu kūkas iepakojuma dizains, kas pildīts ar pupiņu ievārījumu. Pakas ir veidotas ar tatami motīviem, lai izsauktu japāņu istabu. Viņi papildus iepakojumiem nāca klajā ar piedurkņu stila pakešu dizainu. Tas ļāva (1) parādīt tradicionālo kamīnu, unikālu tējas istabas īpašību un (2) izveidot tējas istabas 2 paklāju, 3 paklāju, 4,5 paklāju, 18 paklāju un dažādos citos izmēros. Iepakojuma aizmugure ir dekorēta ar dizainparaugiem, kas nav tatami motīvi, tāpēc tos var pārdot atsevišķi.

Viesnīca

Shang Ju

Viesnīca Ar dabas un cilvēces skaistumu, kas ir City Resort Hotel definīcija, ir skaidrs, ka tas atšķiras no vietējām viesnīcām. Apvienojumā ar vietējo kultūru un dzīves paradumiem pievienojiet viesu istabām eleganci un atskaņu un sniedziet dažādu dzīves pieredzi. Atvieglots un stingrs svētku darbs, kas ir pilns ar eleganci, tīru un mīkstu dzīvi. Atklājiet prāta stāvokli, kas slēpj prātu, un ļaujiet viesiem staigāt pilsētas klusumā.

Viesu Mājas Interjera Dizains

The MeetNi

Viesu Mājas Interjera Dizains Runājot par dizaina elementiem, nav paredzēts, ka tas būs sarežģīts vai minimālistisks. Par pamatu ņem ķīniešu vienkāršo krāsu, bet ar teksturētu krāsu atstāj tukšu vietu, kas veido austrumu māksliniecisko koncepciju atbilstoši mūsdienu estētikai. Mūsdienu humānistiskais mājas iekārtojums un tradicionālie rotājumi ar vēsturiskiem stāstiem, šķiet, ir sens un mūsdienīgi dialogi, kas plūst telpā, ar nesteidzīgu seno šarmu.

Viesnīcas Interjera Dizains

New Beacon

Viesnīcas Interjera Dizains Kosmoss ir konteiners. Dizainers tajā iepludina emocijas un telpas elementus. Apvienojot ar telpas Noumenon īpašībām, Dizaineris pabeidz atskaitījumu no emocijām līdz secībai, sakārtojot telpas maršrutu, un pēc tam veido pilnīgu stāstu. Cilvēka emocijas tiek dabiski izgulsnētas un sublimētas caur pieredzi. Tas izmanto modernās metodes, lai metaforizētu seno pilsētas kultūru, un parāda estētisko gudrību tūkstošiem gadu. Dizains kā skatītājs lēnām stāsta, kā pilsēta baro mūsdienu cilvēka dzīvi ar savu kontekstu.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.