Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Māja

Seamless Blank

Interjera Māja Šī ir māja, kurā tiek prezentēts unikālais saimnieces dzīvesveids, kas ir grafiskā dizainera un uzņēmēja mājas. Dizainers piedāvā dabīgus materiālus, lai ilustrētu saimnieces vēlmes un saglabātu tukšas vietas, lai piepildītu ģimenes locekļa lietas. Virtuve ir mājas centrs, tā ir speciāli izstrādāta ieskatam saimniecei un pārliecinieties, ka vecāki to var redzēt jebkur. Māja aprīkota ar baltu granīta bezšuvju grīdas segumu, itāļu krāsojumu ar minerālu, caurspīdīgu stiklu un baltu pulvera pārklājumu, lai atklātu materiālu elegantās detaļas.

Interjera Māja

Warm loft

Interjera Māja Rūpnieciskā stila māja ar siltiem materiāliem. Šī māja klientiem sagatavo vairākas funkcijas, lai veicinātu dzīves kvalitāti. Dizaineris mēģināja savienot caurules katrā telpā un apvienoja koka, tērauda un ENT caurules, lai ilustrētu klientu dzīves stāstu. Atšķirībā no parastā industriālā stila, šī māja ievada tikai dažas krāsas un sagatavo daudz noliktavu vietu.

Taburete

Ydin

Taburete Ydin izkārnījumus var uzstādīt pats, neizmantojot īpašus instrumentus, pateicoties vienkāršai bloķēšanas sistēmai. Četras identiskas pēdas nav novietotas noteiktā secībā, un betona sēdeklis, kas darbojas kā atslēgas akmens, visu uztur vietā. Pēdas tiek izgatavotas no koksnes atgriezumiem, kas nāk no kāpņu ražotāja, viegli apstrādājami, izmantojot tradicionālās kokapstrādes metodes, un beidzot tiek ieeļļoti. Sēdeklis ir vienkārši veidots ar izturīgu, ar šķiedru stiegrotu UHP betonu. Vēl viens ilgtspējības arguments ir tikai 5 atdalāmas detaļas, kas ir iesaiņotas un gatavas nosūtīšanai gala patērētājiem.

Atdzesēta Siera Ratiņi

Coq

Atdzesēta Siera Ratiņi Patriks Sarrans 2012. gadā izveidoja Coq siera ratiņus. Šī velmējamā izstrādājuma dīvainība satrauc pusdienotāju zinātkāri, taču nekļūdās, tas galvenokārt ir darba rīks. To panāk, izmantojot stilizētu lakotu dižskābarža struktūru, kuras augšpusē ir cilindriska, sarkana, lakota aploce, kuru var pakārt sānos, lai atklātu nogatavinātu sieru sortimentu. Izmantojot rokturi, lai pārvietotu groziņu, atverot kasti, izspiežot dēli, lai atstātu vietu plāksnei, pagriežot šo disku, lai sagrieztu siera porcijas, viesmīlis var procesu padarīt par nelielu mākslas darbu.

Atdzesēti Tuksneša Ratiņi

Sweet Kit

Atdzesēti Tuksneša Ratiņi Šī mobilā vitrīna desertu pasniegšanai restorānos tika izveidota 2016. gadā un ir jaunākais gabals K klāstā. Sweet-Kit dizains atbilst elegances, manevrēšanas, apjoma un caurspīdīguma prasībām. Atvēršanas mehānisma pamatā ir gredzens, kas rotē ap akrila stikla disku. Divi formēti dižskābarža gredzeni ir pagrieziena celiņi, kā arī rokturi vitrīnas atvēršanai un ratiņu pārvietošanai ap restorānu. Šīs integrētās funkcijas palīdz iestatīt apkalpošanas vietu un izcelt parādītos produktus.

Karstā Dzēriena Pakalpojums Ar Svaigiem Augiem

Herbal Tea Garden

Karstā Dzēriena Pakalpojums Ar Svaigiem Augiem Patriks Sarrāns 2014. gadā izveidoja Zāļu tējas dārzu kā unikālu priekšmetu Honkongas orientierista orientieristam Landmark Mandarin Oriental. Ēdināšanas vadītājs gribēja ratiņus, uz kuriem viņš varētu izpildīt tējas ceremoniju. Šis dizains atkārtoti izmanto kodus, ko izstrādājis Patriks Sarrāns savos K sērijas ratiņos, ieskaitot KEZA siera ratiņus un daudzfunkcionālos ratiņus Km31, ko ietekmē Ķīnas ainavu glezna.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.