Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmatu Skapis

Amheba

Grāmatu Skapis Organisko grāmatu skapi ar nosaukumu Amheba virza algoritms, kas satur mainīgus parametrus un noteikumu kopumu. Konstrukcijas izgaismošanai tiek izmantota topoloģiskās optimizācijas koncepcija. Pateicoties precīzai finierzāģa loģikai, to ir iespējams sadalīt un pārsūtīt jebkurā laikā. Viens cilvēks spēj nēsāt gabalos un salikt 2,5 metrus garu konstrukciju. Realizēšanai tika izmantota digitālās izgatavošanas tehnoloģija. Viss process tika kontrolēts tikai datoros. Tehniskā dokumentācija nebija nepieciešama. Dati tika nosūtīti uz 3 asu CNC mašīnu. Visa procesa rezultāts ir viegla struktūra.

Sabiedriskā Joma

Quadrant Arcade

Sabiedriskā Joma II pakāpes arkāde ir pārveidota par aicinošu ielu klātbūtni, izkārtojot labo gaismu pareizajā vietā. Apkārtējā apgaismojums parasti tiek izmantots holistiski, un tā efekti tiek iestudēti hierarhiski, lai panāktu gaismas modeļa izmaiņas, kas rada interesi un veicina plašāku telpas izmantošanu. Stratēģiskā iekļaušana dinamiskā objekta kulona dizainā un izvietojumā tika vadīta kopā ar mākslinieku, lai vizuālie efekti šķistu smalkāki nekā pārliecinoši. Ar dienasgaismas izbalēšanu eleganto struktūru akcentē elektriskā apgaismojuma ritms.

Mākslas Instalācijas Dizains

Kasane no Irome - Piling up Colors

Mākslas Instalācijas Dizains Japāņu dejas instalācijas dizains. Japāņi jau no seniem laikiem ir uzkrāsojuši krāsas, lai izteiktu svētas lietas. Arī papīru salikšana ar kvadrātveida siluetiem ir izmantota kā lieta, kas atspoguļo svēto dziļumu. Nakamura Kazunobu projektēja telpu, kas maina atmosfēru, mainoties uz dažādām krāsām ar tādu kvadrātu, kas "uzkrīt" kā motīvs. Paneļi, kas lido gaisā un koncentrējas uz dejotājiem, pārklāj debesis virs skatuves telpas un attēlo gaismas izskatu, kas iet caur telpu, ko nevar redzēt bez paneļiem.

Viesnīcu Atjaunošana

Renovated Fisherman's House

Viesnīcu Atjaunošana Viesnīca SIXX atrodas Houhai ciematā Haitangas līcī Sanjā. Ķīnas dienvidu jūra atrodas 10 metru attālumā viesnīcas priekšā, un Houhai ir plaši pazīstama kā sērfotāju paradīze Ķīnā. Arhitekts pārveidoja sākotnējo trīs stāvu ēku, kas gadiem ilgi kalpoja vietējai zvejnieku ģimenei, par sērfošanas tēmu kūrorta viesnīcu, pastiprinot veco struktūru un atjaunojot telpas iekšpusē.

Paplašināms Galds

Lido

Paplašināms Galds Lido salocīts nelielā taisnstūra kastē. Salocīts, tas kalpo kā nelielu priekšmetu glabāšanas kaste. Ja viņi paceļ sānu plāksnes, locītavu kājas izliekas no kastes, un Lido pārvēršas par tējas galdu vai nelielu galdu. Tāpat, ja tie pilnībā atlocīs sānu plāksnes no abām pusēm, tas pārvēršas par lielu galdu ar augšējās plāksnes platumu 75 Cm. Šo galdu var izmantot kā pusdienu galdu, īpaši Korejā un Japānā, kur kopīga kultūra ir sēdēšana uz grīdas, kamēr pusdienas.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.