Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Medicīnas Skaistumkopšanas Klīnika

Chun Shi

Medicīnas Skaistumkopšanas Klīnika Šī projekta dizaina koncepcija ir "klīnika atšķirībā no klīnikas", un to iedvesmoja dažas nelielas, bet skaistas mākslas galerijas, un dizaineri cer, ka šai medicīnas klīnikai ir galerijas temperaments. Tādā veidā viesi var sajust eleganto skaistumu un mierīgo atmosfēru, nevis stresaino klīnisko vidi. Viņi pie ieejas pievienoja baldahīnu un bezgalības malas baseinu. Baseins vizuāli savieno ar ezeru un atspoguļo arhitektūru un dienasgaismu, piesaistot viesus.

Kulons

Taq Kasra

Kulons Taq Kasra, kas nozīmē kasra arch, ir Sasani karalistes atgādinājums, kas tagad atrodas Irākā. Šis kulons, kuru iedvesmojusi Taq kasra ģeometrija un bijušo suverenitāšu diženums, kas bija to struktūrā un subjektīvismā, ir ticis izmantots šajā arhitektūras metodē, lai izveidotu šo etosu. Vissvarīgākais atribūts ir tas, ka tas ir mūsdienīgs dizains, kas to ir padarījis par gabalu ar izteiktu skatu tā, lai no sāniem tas izskatās kā tunelis un rada subjektīvismu un veido frontālo skatu, no kura tas ir veidojis arkveida telpu.

Kafijas Galdiņš

Planck

Kafijas Galdiņš Galds ir izgatavots no dažādiem saplākšņa gabaliem, kas ir salīmēti kopā zem spiediena. Virsmas ir slīpētas ar smiltīm un apstrādātas ar matētu un ļoti spēcīgu laku. Ir divi līmeņi - tā kā galda iekšpuse ir doba - tas ir ļoti praktiski žurnālu vai pledu ievietošanai. Zem galda ir iebūvēti ložu riteņi. Tātad plaisa starp grīdu un galdu ir ļoti maza, taču tajā pašā laikā to ir viegli pārvietot. Saplākšņa izmantošanas veids (vertikāls) padara to ļoti spēcīgu.

Biznesa Atpūtas Telpa

Rublev

Biznesa Atpūtas Telpa Atpūtas telpas dizains ir iedvesmots no krievu konstruktīvisma, Tatlinas torņa un krievu kultūras. Arodbiedrības formas torņi tiek izmantoti kā acu uztvērēji atpūtas telpā, lai izveidotu noteiktas telpas atpūtas telpā kā noteikta veida zonējumu. Apaļo formas kupolu dēļ atpūtas telpa ir ērta zona ar dažādām zonām ar kopējo ietilpību 460 sēdvietām. Teritorija ir redzama ar dažāda veida sēdvietām pusdienošanai; strādā; komforts un relaksējoša. Apaļajiem gaismas kupoliem, kas novietoti viļņotajos griestos, ir dinamisks apgaismojums, kas mainās dienas laikā.

Dzīvojamā Māja

SV Villa

Dzīvojamā Māja SV Villa priekšnoteikums ir dzīvot pilsētā ar lauku privilēģijām, kā arī ar mūsdienīgu dizainu. Vietne ar nesalīdzināmu skatu uz Barselonas pilsētu, Montjuic kalnu un Vidusjūru fonā rada neparastu apgaismojumu. Māja koncentrējas uz vietējiem materiāliem un tradicionālajām ražošanas metodēm, saglabājot ļoti augstu estētikas līmeni. Tā ir māja, kurai ir jūtīgums un cieņa pret savu vietu

Iepakoti Kokteiļi

Boho Ras

Iepakoti Kokteiļi Boho Ras pārdod iesaiņotus kokteiļus, kas pagatavoti ar izcilākajiem vietējiem indiešu stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem. Produktam ir bohēmas vibe, kas atspoguļo netradicionālo māksliniecisko dzīvesveidu, un produkta vizuālie attēli ir abstrakts buzz attēls, ko patērētājs saņem pēc kokteiļa dzeršanas. Tam ir lieliski izdevies sasniegt viduspunktu, kur satiekas globālie un vietējie, kur viņi saplūst, veidojot produktam Glocal vibe. Boho Ras pārdod tīru spirtu 200 ml pudelēs un iesaiņotus kokteiļus 200 ml un 750 ml pudelēs.