Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Dizains

Arthurs

Interjera Dizains Mūsdienu Ziemeļamerikas grils, kokteiļu atpūtas telpa un jumta terase, kas atrodas Toronto centrā, svinot izsmalcinātu klasisko ēdienkarti un padevīgus dzērienus ar parakstu. Artūra restorānā ir trīs atšķirīgas izklaides telpas (ēdamistabas zona, bārs un jumta iekšējais pagalms), kas vienlaikus jūtas gan intīmas, gan plašas. Griesti ir unikāli ar to, ka to konstrukcijā ir daudzpusīgi koka paneļi ar koka finieri, kas veidoti, lai uzlabotu telpas astoņstūra formu un atdarinātu griestu kristāla izskatu, kas karājas virs.

Uzjautrinoša Māja Bērniem

Fun house

Uzjautrinoša Māja Bērniem Šis ēkas dizains ir paredzēts bērniem mācīties un spēlēt, kas ir pilnīgi jautra māja no super tēva. Dizaineris apvienoja veselīgus materiālus un drošības formas, lai izveidotu brīnišķīgu un interesantu telpu. Viņi mēģināja izveidot ērtu un siltu bērnu rotaļu namu, kā arī centās pastiprināt vecāku un bērnu attiecības. Klients lika dizainerim sasniegt 3 mērķus, kas bija: (1) dabiski un drošības materiāli, (2) padarīt bērnus un vecākus laimīgus un (3) pietiekami daudz glabāšanas vietas. Dizaineris atrada vienkāršu un skaidru metodi, lai sasniegtu mērķi, kas ir mājas, pats bērnu telpas sākums.

Interjera Māja

Spirit concentration

Interjera Māja Kāda ir mājas platība? Dizainers uzskata, ka dizains nāk no īpašnieka prasībām, sasniedzot dvēseli telpā. Tāpēc dizaineris jauko pāri izvēlējās savu telpas mērķi. Abi īpašnieki mīl materiālus un dizaina risinājumu, salīdzinot ar japāņu kultūru. Lai atspoguļotu atmiņas savā starpā, viņi izlēma izmantot dažādas koka faktūras, lai izveidotu dvēseles māju. Rezultātā viņi izvirzīja 3 ideālās mājas vienprātīgus mērķus, kas bija (1) mierīga atmosfēra, (2) elastīgas un burvīgas sabiedriskās telpas un (3) ērtas un neredzamas privātās telpas.

Māja Atmiņām

Memory Transmitting

Māja Atmiņām Šī māja pauž mājas attēlus ar koka sijām un baltu ķieģeļu sagrieztu kaudzi. Gaisma iet no balto ķieģeļu telpām ap māju, radot klientam īpašu atmosfēru. Projektētājs izmanto vairākas metodes, lai atrisinātu šīs ēkas ierobežojumus attiecībā uz kondicionieriem un glabāšanas telpām. Sajauciet materiālus arī ar klienta atmiņu un caur konstrukciju iepazīstiniet ar siltu un elegantu estētiku, savienojot šīs mājas unikālo stilu.

Interjera Māja

Seamless Blank

Interjera Māja Šī ir māja, kurā tiek prezentēts unikālais saimnieces dzīvesveids, kas ir grafiskā dizainera un uzņēmēja mājas. Dizainers piedāvā dabīgus materiālus, lai ilustrētu saimnieces vēlmes un saglabātu tukšas vietas, lai piepildītu ģimenes locekļa lietas. Virtuve ir mājas centrs, tā ir speciāli izstrādāta ieskatam saimniecei un pārliecinieties, ka vecāki to var redzēt jebkur. Māja aprīkota ar baltu granīta bezšuvju grīdas segumu, itāļu krāsojumu ar minerālu, caurspīdīgu stiklu un baltu pulvera pārklājumu, lai atklātu materiālu elegantās detaļas.

Interjera Māja

Warm loft

Interjera Māja Rūpnieciskā stila māja ar siltiem materiāliem. Šī māja klientiem sagatavo vairākas funkcijas, lai veicinātu dzīves kvalitāti. Dizaineris mēģināja savienot caurules katrā telpā un apvienoja koka, tērauda un ENT caurules, lai ilustrētu klientu dzīves stāstu. Atšķirībā no parastā industriālā stila, šī māja ievada tikai dažas krāsas un sagatavo daudz noliktavu vietu.