Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dīvāns

Shell

Dīvāns Shell dīvāns parādījās kā jūras gliemeņu kontūru un modes tendenču kombinācija, atdarinot eksoskeleta tehnoloģiju un 3D drukāšanu. Mērķis bija izveidot dīvānu ar optiskas ilūzijas efektu. Tam vajadzētu būt vieglām un gaisīgām mēbelēm, kuras varētu izmantot gan mājās, gan ārpus tām. Lai panāktu viegluma efektu, tika izmantots neilona virvju tīkls. Tādējādi liemeņa cietību līdzsvaro silueta līniju aušana un maigums. Stingru pamatni zem sēdekļa stūra sekcijām var izmantot kā sānu galdus, un mīkstie augšējie sēdekļi un spilveni pabeidz kompozīciju.

Restorāns

Chuans Kitchen II

Restorāns Čuanas virtuve II, kurā kā videi tiek ņemti gan Sičuanas Dzjiņdingas melnie fajansi, gan arī metro celtniecībā izmantotie augsnes materiāli, ir eksperimentāls restorāns, kas veidots uz tradicionālās tautas mākslas mūsdienu eksperimenta pamata. Izlaužot materiālu robežu un izpētot tradicionālās tautas mākslas moderno formu, Infinity Mind ieguva starplikas, kas tika izmestas pēc Yingjing melnā fajansa apdedzināšanas procesa, un izmantoja tās kā galveno rotājuma elementu Chuan's Kitchen II.

Atzveltnes Krēsls

Infinity

Atzveltnes Krēsls Galvenais Infinity atzveltnes krēsla dizaina uzsvars tiek likts tieši uz atzveltni. Tā ir atsauce uz bezgalības simbolu - apgrieztu astoņu skaitli. Tas it kā maina savu formu, pagriežoties, iestatot līniju dinamiku un atjaunojot bezgalības zīmi vairākās plaknēs. Atzveltni velk kopā vairākas elastīgas joslas, kas veido ārēju cilpu, kas arī atgriežas pie bezgalīgā dzīves un līdzsvara ciklisma simbolikas. Papildu uzsvars tiek likts uz unikālām kājām-buksēm, kas droši nostiprina un atbalsta atzveltnes krēsla sānu daļas tāpat kā skavas.

Kafejnīca

Hunters Roots

Kafejnīca Atbildot uz īsas, modernas, tīras estētikas īpatnībām, tika izveidots interjers, kuru iedvesmoja koka augļu kastes, kuras tika izmantotas abstraktā formā. Kastes aizpilda telpas, radot ieskaujošu, gandrīz alu līdzīgu skulpturālu formu, tomēr tādu, kas ir izgatavota no vienkāršām un taisnām ģeometriskām formām. Rezultāts ir tīra un kontrolēta telpiskā pieredze. Gudrs dizains arī palielina ierobežoto vietu, pārvēršot praktisko aprīkojumu dekoratīvos elementos. Gaismas, skapīši un plaukti veicina dizaina koncepciju un skulpturālu vizuālo izskatu.

Kristāla Gaismas Skulptūra

Grain and Fire Portal

Kristāla Gaismas Skulptūra Sastāvā no koka un kvarca kristāla, šajā organiskajā gaismas skulptūrā tiek izmantota ilgtspējīgi iegūta koksne no izturētas tīkkoka rezerves krājuma. Pēc tam gadu desmitiem ilgi saules, vēja un lietus ietekmē koks tiek veidots ar rokām, slīpēts, sadedzināts un pabeigts traukā, kurā var turēt LED apgaismojumu un kā dabisko difuzoru izmanto kvarca kristālus. Katrā skulptūrā tiek izmantoti 100% dabiski nemainīti kvarca kristāli, kas ir aptuveni 280 miljoni gadu veci. Tiek izmantotas dažādas koka apdares metodes, ieskaitot Shou Sugi Ban metodi, kur uguns tiek izmantota konservēšanai un kontrastējošai krāsai.

Apgaismojums

Capsule

Apgaismojums Luktura Capsule forma atkārto mūsdienu pasaulē tik plaši izplatīto kapsulu formu: zāles, arhitektūras struktūras, kosmosa kuģi, termosi, caurules, laika kapsulas, kas daudzu gadu desmitu laikā pārraida ziņojumus pēcnācējiem. Tas var būt divu veidu: standarta un iegarenas. Lampas ir pieejamas vairākās krāsās ar atšķirīgu caurspīdīguma pakāpi. Sasaiste ar neilona virvēm lampai piešķir roku efektu. Tās universālā forma bija noteikt ražošanas un masveida ražošanas vienkāršību. Taupīšana lampas ražošanas procesā ir tā galvenā priekšrocība.