Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Plakāts

Chirming

Plakāts Kad Sūks bija jauns, viņa redzēja kalnā glītu putnu, bet putns ātri aizlidoja, atstājot tikai skaņu. Viņa paskatījās debesīs, lai atrastu putnu, bet viss, ko viņa varēja redzēt, bija koku zari un mežs. Putns turpināja dziedāt, bet viņai nebija ne mazākās nojausmas, kur tas atrodas. No ļoti jauna putna viņai bija koku zari un liels mežs. Šī pieredze lika viņai iztēloties tādu putnu skaņu kā mežs. Putna skaņa atslābina prātu un ķermeni. Tas piesaistīja viņas uzmanību, un viņa to apvienoja ar mandalu, kas vizuāli attēlo dziedināšanu un meditāciju.

Projekta nosaukums : Chirming, Dizaineru vārds : Sook Ko, Klienta vārds : Sejong University.

Chirming Plakāts

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.