Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jaucējkrāns

miscea KITCHEN

Jaucējkrāns Miscea KITCHEN sistēma ir pasaulē pirmais patiesi bezkontakta daudzšķidru virtuves jaucējkrāns. Apvienojot 2 dozatorus un jaucējkrānu vienā unikālā un ērti lietojamā sistēmā, tas novērš vajadzību pēc atsevišķiem dozatoriem ap virtuves darba zonu. Jaucējkrāns ir pilnīgi bezkontakta, lai darbotos maksimāli labā roku higiēnā un mazinātu kaitīgo baktēriju izplatīšanos. Kopā ar sistēmu var izmantot dažādas augstas kvalitātes un efektīvas ziepes, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus. Tajā ir visātrākā un visuzticamākā sensoru tehnoloģija, kas pieejama tirgū, lai nodrošinātu precīzu veiktspēju.

Jaucējkrāns

miscea LIGHT

Jaucējkrāns Miscea LIGHT sensoru aktivizētajiem jaucējkrāniem ir integrēts ziepju dozētājs, kas konstruēts tieši jaucējkrānā ērtībai un maksimālai roku higiēnas priekšrocībai. Izmantojot ātru un uzticamu sensoru tehnoloģiju, tas izskalo ziepes un ūdeni higiēniskai un ergonomiskai roku mazgāšanas pieredzei. Iebūvētais ziepju dozētājs tiek aktivizēts, kad lietotāja roka pārsniedz ziepju sektoru. Pēc tam ziepes tiek izsniegtas tikai tad, kad lietotāja roka ir novietota zem jaucējkrāna ziepju izejas. Ūdeni var saņemt intuitīvi, turot rokas zem ūdens izvada.

Automatizēts Imigrācijas Terminālis

CVision MBAS 1

Automatizēts Imigrācijas Terminālis MBAS 1 tika izstrādāts, lai mazinātu drošības produktu būtību un samazinātu iebiedēšanu un bailes gan no tehnoloģiskiem, gan psiholoģiskiem aspektiem. Dizains izskatās draudzīgs ar tīrām līnijām, kas nemanāmi sajaucas no skenera uz ekrānu. Balss un vizuālie attēli ekrānā pirmo reizi lietotājiem soli pa solim ved cauri imigrācijas procesam. Pirkstu nospiedumu skenēšanas spilventiņu var noņemt, lai to viegli apkoptu vai ātri nomainītu. MBAS 1 ir unikāls produkts, kura mērķis ir mainīt veidu, kādā mēs šķērsojam robežas, nodrošinot daudzvalodu mijiedarbību un draudzīgu, nediskriminējošu lietotāju pieredzi.

Nažu Bloks

a-maze

Nažu Bloks Labirints naža bloka konstrukcijas mērķis ir vienādi stimulēt mūsu garīgās un redzes sajūtas. Veidi, kā tas glabā un organizē nažus, ir unikāli iedvesmoti no bērnības spēles, kuru mēs visi pazīstam. Apvienojot estētiku un funkcionalitāti, labirints kalpo savam mērķim un, vēl svarīgāk, veido ar mums saikni, kas rosina zinātkāres un jautrības emocijas. Tīrs formas labirints ļauj mums izbaudīt vienkāršību, kas ar mazāku padara tik daudz vairāk. Šī iemesla dēļ labirints rada autentisku produkta jauninājumu ar neaizmirstamu lietotāja pieredzi un atbilstošu izskatu.

Lustra

Bridal Veil

Lustra Šī māksla - mākslas objekts ar ieslēgtu gaismu. Plaša istaba ar sarežģīta profila griestiem, piemēram, gubu mākoņi. Lustra der telpā, vienmērīgi plūstot no priekšējās sienas līdz griestiem. Kristāla un baltas emaljas lapas savienojumā ar plānu cauruļu elastīgo saliekumu rada lidojoša plīvura attēlu visā pasaulē. Gaismu un zeltaini mirdzošu putnu pārpilnība rada plašuma un prieka sajūtu.

Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Burbulī esošā gaisma ir moderna spuldze, atceroties veco kvēldiega Edisona spuldzes gaismu. Šis ir led gaismas avots, kas ievietots plexiglas loksnes iekšpusē un izgriezts ar lāzeru ar spuldzes formu. Spuldze ir caurspīdīga, bet, ieslēdzot gaismu, jūs varat redzēt kvēldiegu un spuldzes formu. To var izmantot kā piekaramo gaismu vai tradicionālās spuldzes nomaiņu.