Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vakariņu Komplekta Skapis

Baan

Vakariņu Komplekta Skapis "baan" ir skapīša tips, kas ir īpaši izstrādāts vakariņu lietošanai. Tas ir unikāls izskats, un spēks ir stāstījums, kas saistīts ar funkciju. Ir vairākas atšķirīgas kabinetu sistēmu iezīmes. Kamīna un skursteņa atšķirīgās skapja funkcijas un funkcijas, kuras atdala stāsts, piemēram, galda piederumu ieliktnis un audu kaste, attēlo kamīns un skurstenis. Turklāt vīna glāzes attēlo lustra, un trauku plauktu simbolizē kāpnes. Stāstīšanas idejām ir četras galvenās mājas sastāvdaļas.

Lampa

Muse

Lampa Iedvesmojoties no “Won budisma”, sakot, ka mūsu Visumā nav absolūtu īpašību, mēs esam piešķīruši “gaismai” paradoksālu kvalitāti, piešķirot tai “fizisku klātbūtni”. Meditācijas gars, ko tas mudina, bija spēcīgs iedvesmas avots, kuru mēs izmantojām, lai izveidotu šo produktu; iemiesojot “laika”, “matērijas” un “gaismas” īpašības vienā produktā.

Keramika

inci

Keramika Elegances spogulis; Inci atspoguļo pērles skaistumu ar melnbaltām opcijām un ir pareizā izvēle tiem, kuri vēlas telpās atspoguļot muižniecību un eleganci. Inci līnijas tiek ražotas 30 x 80 cm izmērā, un tām baltā un melnā krāsa ir raksturīga dzīvojamajām zonām. Izgatavots, izmantojot digitālās drukas tehnoloģiju, trīsdimensiju dizainu.

Tahogrāfa Programmētājs

Optimo

Tahogrāfa Programmētājs Optimo ir moderns skārienekrāna produkts visu komerciālajiem transportlīdzekļiem uzstādīto digitālo tahogrāfu programmēšanai un kalibrēšanai. Koncentrējoties uz ātrumu un ērtu lietošanu, Optimo apvieno bezvadu sakarus, izstrādājuma lietojuma datus un dažādus sensoru savienojumus pārnēsājamā ierīcē, ko izmanto transportlīdzekļa salonā un darbnīcā. Paredzēts optimālai ergonomikai un elastīgai pozicionēšanai, tā uz uzdevumu orientētais interfeiss un inovatīvā aparatūra dramatiski uzlabo lietotāja pieredzi un ņem tahogrāfa programmēšanu nākotnē.

Kuģu Vadības Sistēma

GE’s New Bridge Suite

Kuģu Vadības Sistēma GE modulārā kuģu vadības sistēma ir izstrādāta, lai derētu gan lieliem, gan viegliem kuģiem, nodrošinot intuitīvu vadību un skaidru vizuālu atgriezenisko saiti. Jaunā pozicionēšanas tehnoloģija, motora vadības sistēmas un uzraudzības ierīces ļauj precīzi manevrēt slēgtās telpās, vienlaikus samazinot stresu operatoram, jo sarežģītās manuālās vadības ierīces tiek aizstātas ar jauno skārienekrāna tehnoloģiju. Regulējams ekrāns samazina atstarošanos un optimizē ergonomiku. Visām konsolēm ir integrēti satveršanas rokturi izmantošanai neapstrādātā jūrā.

Mēteļa Statīvs

Lande

Mēteļa Statīvs Mēteļu statīvs bija veidots kā ļoti dekoratīva un funkcionāla biroja skulptūra, mākslas un funkcijas saplūšana. Tika uzskatīts, ka kompozīcija ir estētiska forma, lai izrotātu biroja telpas un aizsargātu mūsdienīgāko korporatīvo apģērbu - Blazer. Gala rezultāts ir ļoti enerģisks un izsmalcināts gabals. Ražošanai un mazumtirdzniecībai gabals bija veidots tā, lai būtu viegls, stiprs un masveidā ražojams.