Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesistabas Krēsls

Cat's Cradle

Viesistabas Krēsls Cipari vai šķiedras, pašreizējā dizaina procesa dilemma. Mēs visi esam iesācēji, bet dažiem mums tas ir jāstrādā. Iesācēji dizaineri novēro katru pieejamo tehniku un kaut ko apgūst. Ar laiku (~ 10 000 stundas) mēs iegūstam aprīkojumu (-us), kas paaugstina / popularizē / personalizē / ekonomē mūsu spēli. Tāpēc mani fascinē pašreizējā valdzinājums ar plašsaziņas līdzekļiem, kas liek domāt, ka visvienkāršākais dizaina bloks ir cipars, kuru var viegli kontrolēt. Cipars nav dzīvību radoša vienība, bet tikai noapaļošana uz leju līdz vismazāk kopsaucējam, kas ir mazāks par šķiedru. Dizains ir vismaz skaidas, skaidas un šķiedra.

Projekta nosaukums : Cat's Cradle, Dizaineru vārds : Stoel Burrowes, Klienta vārds : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Viesistabas Krēsls

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.