Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Tako

Lampa Tako (japāņu valodā astoņkājis) ir Spāņu virtuves iedvesmota galda lampa. Divas pamatnes atgādina koka plāksnes, kurās pasniedz “pulpo a la gallega”, savukārt tās forma un elastīgā josla izsauc bento, tradicionālo japāņu pusdienu kasti. Tās daļas ir saliktas bez skrūvēm, padarot to viegli saliekamu. Iesaiņošana gabalos samazina arī iesaiņošanas un uzglabāšanas izmaksas. Elastīgā polipropilēna abažūra savienojums ir paslēpts aiz elastīgās joslas. Uz pamatnes un augšējiem gabaliem urbti caurumi ļauj nodrošināt nepieciešamo gaisa plūsmu, lai izvairītos no pārkaršanas.

Projekta nosaukums : Tako, Dizaineru vārds : Maurizio Capannesi, Klienta vārds : .

Tako Lampa

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.