Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilnībā Automātiska Tējas Mašīna

Tesera

Pilnībā Automātiska Tējas Mašīna Pilnīgi automātiskā Tesera vienkāršo tējas pagatavošanas procesu un nosaka atmosfēras tējas pagatavošanas stadiju. Vaļīgā tēja tiek iepildīta īpašās burkās, kurās individuāli var pielāgot pagatavošanas laiku, ūdens temperatūru un tējas daudzumu. Mašīna atpazīst šos iestatījumus un caurspīdīgā stikla kamerā pilnīgi automātiski pagatavo perfektu tēju. Kad tēja ir izlieta, notiek automātiska tīrīšana. Integrēto paplāti var noņemt pasniegšanai un izmantot arī kā nelielu plīti. Neatkarīgi no tā, vai tasi vai pot, jūsu tēja ir nevainojama.

Projekta nosaukums : Tesera, Dizaineru vārds : Tobias Gehring, Klienta vārds : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Pilnībā Automātiska Tējas Mašīna

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.