Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dīvāngulta

Umea

Dīvāngulta Ūmea ir ļoti seksīga, vizuāli viegla un eleganta dīvāngulta, kurā var sēdēt ne vairāk kā trīs cilvēki un divi cilvēki guļ. Lai arī datortehnika ir klasiskā klikšķu piespraudes sistēma, patiesie jauninājumi tajā rodas no seksīgajām līnijām un kontūrām, kas padara šo diezgan pievilcīgu mēbeļu gabalu.

Projekta nosaukums : Umea , Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : M3.

Umea  Dīvāngulta

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.