Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Radiators

Piano

Radiators Šī dizaina iedvesma nāca no mīlestības uz mūziku. Trīs dažādi sildelementi, kas katrs atgādina vienu klavieru taustiņu, rada kompozīciju, kas izskatās pēc klavieru klaviatūras. Radiatora garums var mainīties atkarībā no telpas īpašībām un piedāvājumiem. Konceptuālā ideja nav izstrādāta ražošanā.

Projekta nosaukums : Piano , Dizaineru vārds : Margarita Bosnjak, M.Arch., Klienta vārds : Margarita Bosnjak.

Piano  Radiators

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.