Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Piekaramais Lukturis

Stratas.07

Led Piekaramais Lukturis Izmantojot augstas kvalitātes apstrādi un izcilību visās detaļās, mēs cenšamies radīt vienkāršu, tīru un mūžīgu dizainu. Īpaši Stratas.07 ar perfekti simetrisko formu absolūti seko šīs specifikācijas noteikumiem. Iebūvētajam Xicato XSM Artist Series LED modulim ir krāsu atveidošanas indekss> / = 95, spilgtums 880lm, jauda 17W, krāsu temperatūra 3000 K - silti balta (2700 K / 4000 K ir pieejama pēc pieprasījuma) . LED moduļu kalpošanas ilgumu ražotājs nosaka ar 50 000 stundām - L70 / B50, un krāsa ir nemainīga visā kalpošanas laikā (1x2 pakāpieni MacAdams visā dzīves laikā).

Elektriskais Velosipēds

ICON E-Flyer

Elektriskais Velosipēds ICON un Vintage Electric sadarbojās, lai izstrādātu šo mūžīgo elektrisko velosipēdu. Izstrādāts un būvēts Kalifornijā nelielā apjomā, ICON E-Flyer apvieno vintage dizainu ar modernu funkcionalitāti, lai radītu atšķirīgu un spējīgu personīgā transporta risinājumu. Funkcijās ietilpst 35 jūdžu attālums, 22 MPH maksimālais ātrums (35 MPH sacensību režīmā!) Un divu stundu uzlādes laiks. Ārējais USB savienotājs un uzlādes savienojuma punkts, atjaunojošā bremzēšana un visaugstākās kvalitātes komponenti visā. www.iconelectricbike.com

Pilsētas Sols

Eternity

Pilsētas Sols Divvietīgs sols, kas izgatavots no šķidra akmens. Divas izturīgas vienības nodrošina ērtu un aptverošu sēdēšanas pieredzi, un vienlaikus tās rūpējas par sistēmas stabilitāti. Soli galus novieto tā, lai neitralizētu vismazāko kustību. Tas ir sols, kas respektē esošo pilsētvides infrastruktūru. Tiek ieviesta ērta uzstādīšana uz vietas. Stiprināšanas punkti vairs nav nepieciešami, vienkārši nometiet un aizmirstiet. Uzmanieties, astoņpadsmit gadi ir tuvu. Ak jā.

Atvilktņu, Krēslu Un Galda Kombo

Ludovico Office

Atvilktņu, Krēslu Un Galda Kombo Līdzīgi kā ar Ludovico galvenajām mēbelēm, arī šai biroja versijai, kurai raksturīga novecošanās, ir tāds pats princips, kas pilnu krēslu slēpj atvilktnē, kad krēsls netiek pamanīts, un tiek uzskatīts par galveno mēbeļu daļu. Lielākā daļa domā, ka krēsli ir vēl pāris atvilktnes. Tikai atvelkot, mēs redzam, ka krēsls burtiski iznāk no tik pārpildītas telpas, kas piepildīta ar atvilktnēm. Lielā mērā iedvesma nāca no Pittamiglio kastas apmeklējuma un visām tās simboliskajām, slēptajām ziņām, kā arī slēptajām un negaidītajām durvīm vai pilnajām istabām.

Mēbeles, Kas Pārveidojas,

Ludovico

Mēbeles, Kas Pārveidojas, Vietas taupīšanas veids ir diezgan oriģināls, jo divi krēsli ir pilnībā paslēpti atvilktnes iekšpusē. Ievietojot galveno mēbeļu iekšpusē, jūs nesaprotat, ka tas, kas šķiet atvilktnes, patiesībā ir divi atsevišķi krēsli. Jums var būt arī galds, kuru var izmantot kā galdu, kad to izņem no galvenās struktūras. Galveno struktūru veido četras atvilktnes un nodalījums tieši virs augšējās atvilktnes, kurā varat uzglabāt daudzas lietas. Galvenais šīm mēbelēm izmantotais materiāls - beign eucaliptus fingerjoint - ir videi draudzīgs, neticami izturīgs, ciets un tam ir ļoti spēcīga vizuālā pievilcība.

Pārveidojams Dīvāns

Mäss

Pārveidojams Dīvāns Es gribēju izveidot modulāru dīvānu, kuru varētu pārveidot vairākos atsevišķos sēdvietu risinājumos. Visas mēbeles sastāv tikai no diviem dažādiem vienas formas gabaliem, lai veidotu dažādus risinājumus. Pamatkonstrukcija ir vienāda ar roku balstu sānu formu, bet tikai biezāka. Roku balstus var pagriezt par 180 grādiem, lai mainītu vai turpinātu galveno mēbeļu daļu.