Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

Angle

Izlietne Pasaulē ir ļoti daudz izlietņu ar izcilu dizainu. Bet mēs piedāvājam aplūkot šo lietu no jauna. Mēs vēlamies dot iespēju izbaudīt izlietnes izmantošanas procesu un paslēpt tik nepieciešamo, bet neestētisko detaļu kā kanalizācijas caurumu. “Leņķis” ir lakonisks dizains, kurā pārdomātas visas ērtības ērtai lietošanai un tīrīšanas sistēmai. Lietošanas laikā jūs neievēroat notekas caurumu, viss izskatās tā, it kā ūdens vienkārši pazustu. Šo ar optisko ilūziju saistīto efektu panāk ar īpašu izlietnes virsmu atrašanās vietu.

Projekta nosaukums : Angle, Dizaineru vārds : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Klienta vārds : ARCHITIME design group.

Angle Izlietne

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.