Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

Angle

Izlietne Pasaulē ir ļoti daudz izlietņu ar izcilu dizainu. Bet mēs piedāvājam aplūkot šo lietu no jauna. Mēs vēlamies dot iespēju izbaudīt izlietnes izmantošanas procesu un paslēpt tik nepieciešamo, bet neestētisko detaļu kā kanalizācijas caurumu. “Leņķis” ir lakonisks dizains, kurā pārdomātas visas ērtības ērtai lietošanai un tīrīšanas sistēmai. Lietošanas laikā jūs neievēroat notekas caurumu, viss izskatās tā, it kā ūdens vienkārši pazustu. Šo ar optisko ilūziju saistīto efektu panāk ar īpašu izlietnes virsmu atrašanās vietu.

Projekta nosaukums : Angle, Dizaineru vārds : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Klienta vārds : ARCHITIME design group.

Angle Izlietne

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.