Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sveču Turētāji

Hermanas

Sveču Turētāji Hermanas ir koka svečturu ģimene. Viņi ir kā piecas māsas (hermanas), kas ir gatavas palīdzēt jums radīt mājīgu atmosfēru. Katram svečturim ir unikāls augstums, tāpēc, apvienojot tos kopā, jūs varēsit simulēt dažāda lieluma sveču apgaismojuma efektu, vienkārši izmantojot standarta tējas lukturus. Šie svečturi ir izgatavoti no virpota dižskābarža. Tie ir krāsoti dažādās krāsās, ļaujot jums izveidot savu kombināciju, lai tā ietilptu jūsu iecienītajā vietā.

Projekta nosaukums : Hermanas, Dizaineru vārds : Maurizio Capannesi, Klienta vārds : .

Hermanas Sveču Turētāji

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.