Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Celtniecības Komplekts

JIX

Daudzfunkcionāls Celtniecības Komplekts JIX ir celtniecības komplekts, ko izveidojis Ņujorkā bāzēts vizuālais mākslinieks un produktu dizainers Patriks Martinezs. Tas sastāv no maziem moduļu elementiem, kas ir īpaši izstrādāti, lai standarta dzēriena salmiņus varētu savienot kopā, lai radītu visdažādākās konstrukcijas. JIX savienotāji ir plakanos režģos, kas viegli atdalās, krustojas un nofiksējas savā vietā. Ar JIX jūs varat izveidot visu, sākot no vērienīgām istabas lieluma konstrukcijām un beidzot ar sarežģītām galda skulptūrām, izmantojot JIX savienotājus un dzeramos salmus.

Projekta nosaukums : JIX, Dizaineru vārds : Patrick Martinez, Klienta vārds : Blank Bubble.

JIX Daudzfunkcionāls Celtniecības Komplekts

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.