Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jaucējkrāns

Amphora

Jaucējkrāns Amphora sērija ir izstrādāta, lai savienotu pagātni un nākotni, un dod iespēju izjust seno laiku pamata un funkcionālās formas. Tas nebija viegli, kā mūsdienās, padarīt mūsdienās pieejamu mūsu dzīvības avotam. Jaucējkrāna neparastā forma nāk no gadsimtiem iepriekš, taču ūdens taupīšanas kārtridžs rīt. Jaucējkrāns retro, kas veidots no seniem laikiem ielu strūklakām, sniedz estētiku jūsu vannas istabām.

Izlietne

Serel Wave

Izlietne SEREL Wave izlietne ieņem vietu modernās vannas istabās ar savām nominālajām līnijām, funkcionālajiem risinājumiem un iespaidīgo kvalitāti. SEREL Wave izlietne; lai arī tas maina pašreizējo dubultās izlietnes uztveri ar savu unikālo bļodas formu, tajā ietilpst arī pieaugušā un bērna lietošana kopā ar estētisko formu. Papildus izmantošanai kā bērnu baseinu, tas nodrošina arī tīrīšanu un apavu tīrīšanu, ko izmanto islāma kultūrā. Izlietnes dizaina vispārējā pieeja ir modernisms un funkcionālisms. Šī pieeja ietekmē dizainu tik svarīgi.

Vannas Istabas Komplekts

LOTUS

Vannas Istabas Komplekts Pārdomas par lotosa ziedu vannas istabām… Lotosa vannas istaba ir īstenota, iedvesmu gūstot no lotosa ziedu lapu formas Zhou Dunyi, kurš māca Konfūcija filozofiju, sacīja: "Man patīk lotosa zieds, jo tas aug dubļos un nekad netīra". viņa diskurss. Lotosa lapas ir netīrumu atgrūdošas, kā norādīts šeit. Sērijas ražošanā tika imitēta lotosa ziedu lapu struktūra

Iekštelpu Apgaismojums

Jordan Apotheke

Iekštelpu Apgaismojums Atbalstot aptiekas interjera izteiksmīgo arhitektūru, funkcionālie gaismekļi izskatās neuzkrītoši, pievēršot uzmanību gaismas efektam, nevis armatūras dizainam. Pamata apgaismojuma gaismekļi ir vai nu integrēti piekaramajos gaismekļos, kas izseko mēbeļu formai, vai arī ir uzstādīti piekaramo griestu malās, saglabājot tos pēc iespējas mazāk no apakšējiem apgaismojumiem. Tādējādi lietotāji var koncentrēties uz gaismas trasi, kas ved caur aptieku, un kas sastāv no RGB-LED-apgaismojuma flīzēm, kas atbilst arī dinamiski pretgaismas skaitītāju krāsai

Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna

SEREL Purity

Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna Kamēr Tīrības tualetes pods nonāk mīksto pāreju laikā, tas arī atstāj vidē vienkāršu un minimālu vēsmu. Tas ne tikai ietekmē savu lietotāju ar savu estētiku, bet arī satiekas ar tīrību un nevainīgumu un ciena dabu. Vispārēja pieeja viegli noņemama, bloķējama mehānisma tualetes sēdekļu komplekta sēdekļu pārvalka komplekta dizainam ir funkciju vadības pogas, kas jāievieto pārsega komplekta iekšējā daļā. Pogas, ar kurām saskaras lietotājs, tiek novietotas vietās, kuras ir visgrūtāk sasmērēt, tāpēc tas sniedz papildu priekšrocības higiēnas jomā.

Vannas Istabas Komplekts

FRACTURE

Vannas Istabas Komplekts Keramikas sanitārtehnikas izstrādājumu unikālais stils, ievērojams lūzuma stikla līniju dizains Komentārs Dekonstruktīvisms… Lūzums Konstrukcijas sastāvdaļu integritātes sabrukšana, spēles uz virsmām, lai ģeometriskos dizaina elementus veidotu kā izstrādājumu ārpusi, un dekonstruktīvisma stila pārvietošana, balstoties uz sērijas kā piemērs lūzumam Bienam sastaptajā vienā no ievērojamākajām sērijām.