Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Hiperauto

Shayton Equilibrium

Hiperauto Šaitonas līdzsvars attēlo tīru hedonismu, perversiju uz četriem riteņiem, abstraktu jēdzienu lielākajai daļai cilvēku un sapņu realizāciju tikai dažiem veiksminiekiem. Tas ir galvenais prieks, jauna izpratne par nokļūšanu no viena punkta uz otru, kur mērķis nav tik svarīgs kā pieredze. Šaitons ir paredzēts, lai atklātu materiālo iespēju robežas, pārbaudītu jaunas alternatīvas zaļās piedziņas un materiālus, kas varētu uzlabot veiktspēju, saglabājot hiperauto ciltsrakstu. Nākamais posms ir ieguldītāja (-u) atrašana un Šaitonas līdzsvara realizācija.

Rakstāmgalds, Kas Pārveidojams Gultā,

1,6 S.M. OF LIFE

Rakstāmgalds, Kas Pārveidojams Gultā, Galvenā koncepcija bija komentēt faktu, ka mūsu dzīve sarūk, lai iekļautos mūsu biroja ierobežotajā telpā. Galu galā es sapratu, ka katrai civilizācijai var būt ļoti atšķirīgs priekšstats par lietām atkarībā no tās sociālā konteksta. Piemēram, šo galdu var izmantot siestai vai dažām miega stundām naktī tajās dienās, kad kāds cīnās par termiņu ievērošanu. Projekts tika nosaukts, ņemot vērā prototipa izmērus (2,00 metrus garš un 0,80 metrus plats = 1,6 sm) un to, ka darbs mūsu dzīvē aizvien vairāk vietas.

Biometriska Piekļuves Ierīce Durvju Atslēgšanai

Biometric Facilities Access Camera

Biometriska Piekļuves Ierīce Durvju Atslēgšanai Sienās vai kioskos iebūvēta biometriska ierīce, kas uztver varavīksneni un visu seju, pēc tam atsaucas uz datu bāzi, lai noteiktu lietotāja privilēģijas. Tas piešķir piekļuvi, atbloķējot durvis vai piesakoties lietotājiem. Lietotāju atgriezeniskās saites funkcijas ir iebūvētas, lai tās varētu viegli izlīdzināt. Lediem nemanāmi iedegas acs, un vājā apgaismojumā ir zibspuldze. Priekšpusē ir 2 plastmasas daļas, kas ļauj iegūt divu toņu krāsas. Mazākā daļa pievērš aci ar smalku detaļu. Veidlapa vienkāršo 13 priekšpusē redzamās detaļas estētiskākā izstrādājumā. Tas ir paredzēts korporatīvajam, rūpnieciskajam un mājas tirgum.

Jaucējkrāns

miscea KITCHEN

Jaucējkrāns Miscea KITCHEN sistēma ir pasaulē pirmais patiesi bezkontakta daudzšķidru virtuves jaucējkrāns. Apvienojot 2 dozatorus un jaucējkrānu vienā unikālā un ērti lietojamā sistēmā, tas novērš vajadzību pēc atsevišķiem dozatoriem ap virtuves darba zonu. Jaucējkrāns ir pilnīgi bezkontakta, lai darbotos maksimāli labā roku higiēnā un mazinātu kaitīgo baktēriju izplatīšanos. Kopā ar sistēmu var izmantot dažādas augstas kvalitātes un efektīvas ziepes, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus. Tajā ir visātrākā un visuzticamākā sensoru tehnoloģija, kas pieejama tirgū, lai nodrošinātu precīzu veiktspēju.

Jaucējkrāns

miscea LIGHT

Jaucējkrāns Miscea LIGHT sensoru aktivizētajiem jaucējkrāniem ir integrēts ziepju dozētājs, kas konstruēts tieši jaucējkrānā ērtībai un maksimālai roku higiēnas priekšrocībai. Izmantojot ātru un uzticamu sensoru tehnoloģiju, tas izskalo ziepes un ūdeni higiēniskai un ergonomiskai roku mazgāšanas pieredzei. Iebūvētais ziepju dozētājs tiek aktivizēts, kad lietotāja roka pārsniedz ziepju sektoru. Pēc tam ziepes tiek izsniegtas tikai tad, kad lietotāja roka ir novietota zem jaucējkrāna ziepju izejas. Ūdeni var saņemt intuitīvi, turot rokas zem ūdens izvada.

Automatizēts Imigrācijas Terminālis

CVision MBAS 1

Automatizēts Imigrācijas Terminālis MBAS 1 tika izstrādāts, lai mazinātu drošības produktu būtību un samazinātu iebiedēšanu un bailes gan no tehnoloģiskiem, gan psiholoģiskiem aspektiem. Dizains izskatās draudzīgs ar tīrām līnijām, kas nemanāmi sajaucas no skenera uz ekrānu. Balss un vizuālie attēli ekrānā pirmo reizi lietotājiem soli pa solim ved cauri imigrācijas procesam. Pirkstu nospiedumu skenēšanas spilventiņu var noņemt, lai to viegli apkoptu vai ātri nomainītu. MBAS 1 ir unikāls produkts, kura mērķis ir mainīt veidu, kādā mēs šķērsojam robežas, nodrošinot daudzvalodu mijiedarbību un draudzīgu, nediskriminējošu lietotāju pieredzi.