Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārveidojami Kafijas Krēsli Un Atpūtas Krēsli

Twins

Pārveidojami Kafijas Krēsli Un Atpūtas Krēsli Dvīņu kafijas galda koncepcija ir vienkārša. Dobā kafijas galdiņa iekšpusē atrodas divas pilnas koka sēdvietas. Galda labā un kreisā virsma faktiski ir vāki, kurus var izvilkt no galda galvenā korpusa, lai varētu izņemt sēdekļus. Sēdekļiem ir saliekamas kājas, kuras jāpagriež tā, lai krēsls nonāktu pareizajā stāvoklī. Kad krēsls vai abi krēsli ir ārā, vāki iet atpakaļ pie galda. Kad krēsli ir ārā, galds darbojas arī kā milzīgs glabāšanas nodalījums.

Projekta nosaukums : Twins, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : MFF.

Twins Pārveidojami Kafijas Krēsli Un Atpūtas Krēsli

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.