Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bāra Krēsls

Barcycling Chair

Bāra Krēsls Braukšana ar velosipēdu ir bāra krēsls, kas izveidots sporta tematikai. Tas tiek pievērsts dinamiskuma attēlam uz bāra krēsla, pateicoties velosipēdu seglam un velosipēda pedālam. Sēdekļa skeleta un sēdekļa augšdaļas izveidošana ar ādas šūšanas ādu .Lai gan poliuretāna, dabīgās ādas un roku šūšanas kvalitāte simbolizē izturību.Atšķirībā no standarta bāra krēsla, ka pēdu balsta stāvokli nevar mainīt, barciklēšana ļauj mainīt sēdekļus, turot pedāļus dažādās vietās.Tādēļ tas ļauj to ilgāk un ērti sēžot.

Projekta nosaukums : Barcycling Chair, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Bāra Krēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.