Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Beigu Galds

TIND End Table

Beigu Galds TIND gala galds ir mazs, videi draudzīgs galds ar izteiktu vizuālo klātbūtni. Pārstrādātā tērauda augšdaļa ir sagriezta ar ūdens strūklu ar sarežģītu zīmējumu, kas rada spilgtus gaismas un ēnu modeļus. Bambusa kāju formas nosaka ar zīmējumu tērauda virspusē, un katra no četrpadsmit kājām iziet cauri tērauda virsmai un pēc tam tiek sagriezta vienā līmenī. Raugoties no augšas, karbonizētais bambuss rada aizturēšanas modeli, kas atrodas pretī perforētam tēraudam. Bambuss ir ātri atjaunojama izejviela, jo bambuss ir ātri augoša zāle, nevis koksnes produkts.

Projekta nosaukums : TIND End Table, Dizaineru vārds : Nils Finne, Klienta vārds : FINNE Architects.

TIND End Table Beigu Galds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.