Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaļlieta

Rocking Zebra

Rotaļlieta Bērni mīl šo bezrūpīgo šūpuļzirdziņu, savukārt mūsdienu izskats, funky grafika un dabīgais koks ir īsti acu vērotāji mūsdienu mājās. Dizaina izaicinājums bija saglabāt klasiskās mantojuma rotaļlietas būtisko raksturu, vienlaikus izmantojot uzlabotas tehnikas un modulāru uzbūves sistēmu, kas nākotnē atļauj papildu dzīvnieku tipus ar minimālām detaļu izmaiņām. Iesaiņotajam produktam bija jābūt arī kompaktam un mazākam par 10 kg tiešajiem tirdzniecības kanāliem internetā. Pielāgota drukāta lamināta izmantošana ir īsta pirmā, kā rezultātā perfekti krāsu / rakstu attēli tiek nodoti uz pilnīgi skrāpējumiem izturīgas virsmas

Projekta nosaukums : Rocking Zebra, Dizaineru vārds : Newmakers, Klienta vārds : Newmakers.

Rocking Zebra Rotaļlieta

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.