Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārtikas Padevējs

Food Feeder Plus

Pārtikas Padevējs Pārtikas padevējs Plus ne tikai palīdz bērniem ēst vienatnē, bet arī vecākiem nozīmē lielāku neatkarību. Pēc tam, kad esat sasmalcinājis vecāku pagatavoto ēdienu, mazuļi to var turēt paši un to sūkāt un košļāt. Food Feeder Plus ir aprīkots ar lielāku, elastīgu silikona maisiņu, lai apmierinātu mazuļu augošo apetīti. Tā ir barošana, kas maziem bērniem ļauj droši izpētīt un baudīt svaigu, cietu ēdienu. Pārtika nav jānogatavo. Vienkārši ievietojiet ēdienu silikona maisiņā, aizveriet spraudni un mazuļi var baudīt pašbarošanu ar svaigu ēdienu.

Daudzdzīslu Aizkaru Sienu Sistēma

GLASSWAVE

Daudzdzīslu Aizkaru Sienu Sistēma Daudzdzīslošo aizkaru sienu sistēma GLASSWAVE atver durvis uz lielāku elastību, izstrādājot stikla sienas masveida ražošanai. Šī jaunā koncepcija aizkaru sienās balstās uz vertikālu montāžu ar cilindriskiem, nevis taisnstūrveida profiliem. Šī pilnīgi inovatīvā pieeja nozīmē, ka var izveidot struktūras ar daudzvirzienu savienojumiem, desmit reizes palielinot iespējamās ģeometriskās kombinācijas stikla sienu montāžā. GLASSWAVE ir mazstāvu sistēma, kas paredzēta atšķirīgu ēku, kas ir trīs stāvi vai mazāk, tirgum (majestātikas zāles, izstāžu zāles, atriumi utt.)

Producēšana / Pēcražošana / Apraide

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Producēšana / Pēcražošana / Apraide Ašgabadas televīzijas radio centrs (TV tornis) ir monumentāla ēka 211 m augstumā, kas atrodas Turkmenistānas galvaspilsētas Ašhabadas dienvidu nomalē 1024 m kalnā virs jūras līmeņa. TV tornis ir galvenais radio un TV programmu veidošanas, pēcapstrādes un apraides centrs. Un tas ir viens no labākajiem mūsdienu digitālo tehnoloģiju piemēriem. TV tornis padarīja Turkmenistānu par virszemes HD apraides pionieri Āzijā. TV tornis ir lielākais tehnoloģiju ieguldījums apraides jomā pēdējo 20 gadu laikā.

Frontālais Iekrāvējs

Arm Loader

Frontālais Iekrāvējs Iekrāvējs, kas pārsvarā darbojas uz nelīdzenas pamatnes, vadītājam var izraisīt smagu kustību slimību un izraisīt ātru nogurumu. Tomēr “ARM LOADER” ļauj atpazīt koordinātu punktus uz zemes un palīdz vadītāja sēdeklim būt stabilam un nenovirzīties. Tādēļ tas palīdz vadītājam nejusties noguris un ļauj droši veikt savu darbu.

Usb Zibatmiņas Disks

Frohne eClip

Usb Zibatmiņas Disks eClip ir pasaulē pirmais papīra saspraudes USB zibatmiņas disks ar metrisko lineālu. eClip tika godināta Sudraba iDA un Zelta A 'dizaina balva. eClip ir viegls, piemērots jūsu atslēgu atslēgai un darbojas kā papīra saspraude, lai kārtotu dokumentus, kvītis un naudu. eClip ar drošības programmatūru aizsargā personas datus, intelektuālo īpašumu, darba devēju datus, medicīniskos datus un komercnoslēpumus. eClip izstrādāja Frohne, Florida. Zelta atmiņas savienotājs ir izturīgs pret triecieniem, izturīgs pret skrāpējumiem, ūdens izturīgs, pret spirtu, pret putekļiem, pret rūsu un pret elektromagnētisko izturību.

Motorzāģis

Rotation Saw

Motorzāģis Motorzāģis ar rotējošu rokturi. Šai ķēdei ir rokturis, kas griežas par 360 ° un apstājas pie iepriekš noteiktiem leņķiem. Parasti cilvēki zāģē kokus horizontāli vai vertikāli, pagriežot zāģi noteiktā leņķī vai noliecot vai noliecot ķermeņa daļas. Diemžēl zāģis bieži slīd no lietotāja satvēriena vai arī lietotājam jāstrādā neērtā stāvoklī, kas var izraisīt ievainojumus. Lai kompensētu šādus trūkumus, ierosinātajam zāģim ir uzstādīts pagriežams rokturis, lai lietotājs varētu pielāgot griešanas leņķus.