Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds, Statīvs, Cokols

Trifold

Galds, Statīvs, Cokols Trifolda formu nosaka trīsstūrveida virsmu un unikālas salocīšanas secības kombinācija. Tam ir minimālistisks, tomēr sarežģīts un skulpturāls dizains, no katra skatu leņķa tas atklāj unikālu kompozīciju. Dizainu var pielāgot dažādiem mērķiem, neapdraudot tā strukturālo integritāti. Trifold ir digitālo izgatavošanas metožu un jaunu ražošanas tehnoloģiju, piemēram, robotikas, izmantošanas piemērs. Ražošanas process ir izstrādāts sadarbībā ar robotu ražošanas uzņēmumu, kas specializējas metālu salocīšanā ar 6 asu robotiem.

Rotaļlieta

Movable wooden animals

Rotaļlieta Dzīvnieku rotaļlietas ar daudzveidību pārvietojas dažādos veidos, vienkārši, bet jautri. Abstraktas dzīvnieku formas absorbē bērnus, lai iedomāties. Grupā ir 5 dzīvnieki: cūka, pīle, žirafe, gliemezis un dinozaurs. Pīles galva pārvietojas no labās uz kreiso pusi, kad jūs to paņemat no galda, šķiet, ka jums saka “NĒ”; Žirafes galva var pārvietoties no augšas un uz leju; Cūkas deguns, gliemežu un dinozauru galvas pārvietojas no iekšpuses uz āru, kad pagriežat astes. Visas kustības liek cilvēkiem smaidīt un mudina bērnus rotaļāties dažādos veidos, piemēram, velkot, stumjot, pagriežot utt.

Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas

Tumbler" Contentment "

Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas Kā ir varavīksne? Kā apskaut vasaras vēju? Mani vienmēr aizkustina dažas smalkas lietas un jūtos ļoti apmierināta un laimīga. Kā uzglabāt un kā piederēt? Pietiekami labi ir svētki. Es vēlētos vienkāršā un smieklīgā veidā veidot dažādus materiālus. Ļaujiet bērniem spēlēties ar viņiem, lai viņi atpazītu fizisko pasauli, stimulētu viņu iztēli un palīdzētu viņiem saprast viņu apkārtējo vidi.

Šūpulis, Šūpuļkrēsli

Dimdim

Šūpulis, Šūpuļkrēsli Lisse Van Cauwenberge radīja šo savdabīgo daudzfunkcionālo risinājumu, kas kalpo gan kā šūpuļkrēsls, gan arī kā šūpulis, kad divi Dimdim krēsli ir savienoti. Katrs šūpuļkrēsls ir izgatavots no koka ar tērauda balstiem un pabeigts valriekstu finierē. Divus krēslus var piestiprināt viens otram ar divu slēptu skavu palīdzību zem sēdekļa, lai izveidotu bērnu šūpulīti.

Tējkanna Un Tējas Glāzes

EVA tea set

Tējkanna Un Tējas Glāzes Šim pavedinoši elegantajam tējkanna ar pieskaņotajām tasītēm ir nevainojama izlietne un ir prieks no tās piedalīties. Šīs tējas poda neparastā forma ar izteku sajaukšanos un augšanu no ķermeņa īpaši labi palīdz labi izliet. Krūzes ir daudzpusīgas un taustāmas, lai savādāk ieliktu tavās rokās, jo katram cilvēkam ir sava pieeja krūzes turēšanai. Pieejams spīdīgi baltā krāsā ar apzeltītu gredzenu vai melnu matētu porcelānu ar spīdīgu baltu vāku un baltām rāmja kausiem. Iekšpusē ievietots nerūsējošā tērauda filtrs. IZMĒRI: tējkanna: 12,5 x 19,5 x 13,5 krūzes: 9 x 12 x 7,5 cm.

Pulkstenis

Zeitgeist

Pulkstenis Pulkstenis ir atspoguļots zeitgeist, kas ir saistīts ar viedajiem, tehnoloģiskajiem un izturīgajiem materiāliem. Produkta augsto tehnoloģiju seju attēlo daļēji toru saturošs oglekļa korpuss un laika displejs (gaismas caurumi). Ogleklis aizvieto metāla daļu kā pagātnes relikviju un uzsver pulksteņa funkciju. Centrālās daļas neesamība parāda, ka novatoriskā LED indikācija aizstāj klasisko pulksteņa mehānismu. Mīksto fona apgaismojumu var pielāgot pēc īpašnieka iecienītās krāsas, un gaismas sensors kontrolēs apgaismojuma stiprumu.