Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna

SEREL Purity

Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna Kamēr Tīrības tualetes pods nonāk mīksto pāreju laikā, tas arī atstāj vidē vienkāršu un minimālu vēsmu. Tas ne tikai ietekmē savu lietotāju ar savu estētiku, bet arī satiekas ar tīrību un nevainīgumu un ciena dabu. Vispārēja pieeja viegli noņemama, bloķējama mehānisma tualetes sēdekļu komplekta sēdekļu pārvalka komplekta dizainam ir funkciju vadības pogas, kas jāievieto pārsega komplekta iekšējā daļā. Pogas, ar kurām saskaras lietotājs, tiek novietotas vietās, kuras ir visgrūtāk sasmērēt, tāpēc tas sniedz papildu priekšrocības higiēnas jomā.

Projekta nosaukums : SEREL Purity, Dizaineru vārds : SEREL Seramic Factory, Klienta vārds : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.