Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iekštelpu Apgaismojums

Jordan Apotheke

Iekštelpu Apgaismojums Atbalstot aptiekas interjera izteiksmīgo arhitektūru, funkcionālie gaismekļi izskatās neuzkrītoši, pievēršot uzmanību gaismas efektam, nevis armatūras dizainam. Pamata apgaismojuma gaismekļi ir vai nu integrēti piekaramajos gaismekļos, kas izseko mēbeļu formai, vai arī ir uzstādīti piekaramo griestu malās, saglabājot tos pēc iespējas mazāk no apakšējiem apgaismojumiem. Tādējādi lietotāji var koncentrēties uz gaismas trasi, kas ved caur aptieku, un kas sastāv no RGB-LED-apgaismojuma flīzēm, kas atbilst arī dinamiski pretgaismas skaitītāju krāsai

Projekta nosaukums : Jordan Apotheke, Dizaineru vārds : Conceptlicht GmbH, Klienta vārds : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Iekštelpu Apgaismojums

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.