Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ielas Sols

Ola

Ielas Sols Šis sols, kas izveidots, ievērojot ekodizaina stratēģijas, ielu mēbeles pārceļ jaunā līmenī. Tāpat kā mājās, pilsētas vai dabiskā vidē, šķidruma līnijas vienā solā rada dažādas sēdvietas. Izmantotie materiāli ir pārstrādāts alumīnijs pamatnei un sēdekļa tērauds, kas izvēlēti pēc pārstrādājamām un izturīgām īpašībām; tai ir gaiša un izturīga pulvera pārklājuma apdare, kas ideāli piemērota izmantošanai ārpus telpām visiem laikapstākļiem. Projektējuši Mehiko, autori ir Daniels Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alise Pegmane un Karime Toska.

Projekta nosaukums : Ola, Dizaineru vārds : Diseno Neko, Klienta vārds : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Ielas Sols

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.