Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Piekaramais Lukturis

Stratas.07

Led Piekaramais Lukturis Izmantojot augstas kvalitātes apstrādi un izcilību visās detaļās, mēs cenšamies radīt vienkāršu, tīru un mūžīgu dizainu. Īpaši Stratas.07 ar perfekti simetrisko formu absolūti seko šīs specifikācijas noteikumiem. Iebūvētajam Xicato XSM Artist Series LED modulim ir krāsu atveidošanas indekss> / = 95, spilgtums 880lm, jauda 17W, krāsu temperatūra 3000 K - silti balta (2700 K / 4000 K ir pieejama pēc pieprasījuma) . LED moduļu kalpošanas ilgumu ražotājs nosaka ar 50 000 stundām - L70 / B50, un krāsa ir nemainīga visā kalpošanas laikā (1x2 pakāpieni MacAdams visā dzīves laikā).

Projekta nosaukums : Stratas.07, Dizaineru vārds : Christian Schneider-Moll, Klienta vārds : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 Led Piekaramais Lukturis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.