Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tahogrāfa Programmētājs

Optimo

Tahogrāfa Programmētājs Optimo ir moderns skārienekrāna produkts visu komerciālajiem transportlīdzekļiem uzstādīto digitālo tahogrāfu programmēšanai un kalibrēšanai. Koncentrējoties uz ātrumu un ērtu lietošanu, Optimo apvieno bezvadu sakarus, izstrādājuma lietojuma datus un dažādus sensoru savienojumus pārnēsājamā ierīcē, ko izmanto transportlīdzekļa salonā un darbnīcā. Paredzēts optimālai ergonomikai un elastīgai pozicionēšanai, tā uz uzdevumu orientētais interfeiss un inovatīvā aparatūra dramatiski uzlabo lietotāja pieredzi un ņem tahogrāfa programmēšanu nākotnē.

Projekta nosaukums : Optimo, Dizaineru vārds : LA Design , Klienta vārds : Stoneridge.

Optimo Tahogrāfa Programmētājs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.