Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Muse

Lampa Iedvesmojoties no “Won budisma”, sakot, ka mūsu Visumā nav absolūtu īpašību, mēs esam piešķīruši “gaismai” paradoksālu kvalitāti, piešķirot tai “fizisku klātbūtni”. Meditācijas gars, ko tas mudina, bija spēcīgs iedvesmas avots, kuru mēs izmantojām, lai izveidotu šo produktu; iemiesojot “laika”, “matērijas” un “gaismas” īpašības vienā produktā.

Projekta nosaukums : Muse, Dizaineru vārds : Anarkhos design , Klienta vārds : Anarkhos Design.

Muse Lampa

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.