Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mēteļa Statīvs

Lande

Mēteļa Statīvs Mēteļu statīvs bija veidots kā ļoti dekoratīva un funkcionāla biroja skulptūra, mākslas un funkcijas saplūšana. Tika uzskatīts, ka kompozīcija ir estētiska forma, lai izrotātu biroja telpas un aizsargātu mūsdienīgāko korporatīvo apģērbu - Blazer. Gala rezultāts ir ļoti enerģisks un izsmalcināts gabals. Ražošanai un mazumtirdzniecībai gabals bija veidots tā, lai būtu viegls, stiprs un masveidā ražojams.

Projekta nosaukums : Lande, Dizaineru vārds : Fabrizio Constanza, Klienta vārds : fabrizio Constanza.

Lande Mēteļa Statīvs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.