Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mājas Galda Mēbeles

Marken Desk

Mājas Galda Mēbeles Šī elegantā un tomēr spēcīgā galda vizuāli vieglā sajūta mūs ved atpakaļ uz Skandināvijas dizaina skolu. Kāju neveiklā forma un veids, kā tās noliecas uz priekšu gandrīz kā kvēls sveiciena žests, atgādina dižciltīga cilvēka silueti ar cepuri, sveicot dāmu. Galds mūs laipni izmanto. Atvilktņu forma, līdzīgi kā atsevišķas rakstāmgalda ekstremitātes, ar tām piekārtojošu sajūtu un personificētu izskatu priekšā, skenē istabu kā modras acis.

Projekta nosaukums : Marken Desk, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Mājas Galda Mēbeles

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.