Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Krēsls

'A' Back Windsor

Pusdienu Krēsls Masīvkoks, tradicionālie galdniecības izstrādājumi un mūsdienīgā tehnika atjauno smalko Vindzora krēslu. Priekšējās kājas iziet cauri sēdeklim, lai kļūtu par ķēniņa stabu, un aizmugurējās kājas sniedzas līdz korsetei. Ar triangulācijas palīdzību šis spēcīgais dizains izlīdzina saspiešanas un spriedzes spēkus līdz maksimālam vizuālam un fiziskam efektam. Piena krāsa vai caurspīdīga eļļas apdare uztur noturīgas Vindzora krēslu tradīcijas.

Projekta nosaukums : 'A' Back Windsor , Dizaineru vārds : Stoel Burrowes, Klienta vārds : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Pusdienu Krēsls

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.