Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atpūtas Krēsls

YO

Atpūtas Krēsls YO ievēro ērtu sēdvietu un tīru ģeometrisko līniju ergonomiskos principus, kas abstrakti veido burtus “YO”. Tas rada kontrastu starp masīvu, “vīriešu” koka konstrukciju un vieglu, caurspīdīgu “sieviešu” kompozītmateriāla audumu no sēdekļa un muguras, kas izgatavots no 100% pārstrādāta materiāla. Auduma sasprindzinājumu panāk, sasaistot šķiedras (tā saukto “korseti”). Atpūtas krēslu papildina taburete, kas, pagriežot 90 °, kļūst par sānu galdu. Krāsu izvēle ļauj abām tām viegli iekļauties dažādu stilu interjeros.

Projekta nosaukums : YO, Dizaineru vārds : Rok Avsec, Klienta vārds : ROPOT.

YO Atpūtas Krēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.