Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Motorzāģis

Rotation Saw

Motorzāģis Motorzāģis ar rotējošu rokturi. Šai ķēdei ir rokturis, kas griežas par 360 ° un apstājas pie iepriekš noteiktiem leņķiem. Parasti cilvēki zāģē kokus horizontāli vai vertikāli, pagriežot zāģi noteiktā leņķī vai noliecot vai noliecot ķermeņa daļas. Diemžēl zāģis bieži slīd no lietotāja satvēriena vai arī lietotājam jāstrādā neērtā stāvoklī, kas var izraisīt ievainojumus. Lai kompensētu šādus trūkumus, ierosinātajam zāģim ir uzstādīts pagriežams rokturis, lai lietotājs varētu pielāgot griešanas leņķus.

Tējas Komplekts

Wavy

Tējas Komplekts Iedvesmojoties no šūnakmens terases dabā, Wavy ir tējas komplekts, kas sniegs jums unikālu tējas baudījumu. Inovatīvie rokturi ir izstrādāti, lai ērti ietilptu jūsu rokās. Ligzdojot ar kausu ar plaukstām, jūs atklāsit, ka tas izvēršas kā ūdensroze un vedīs jūs uz miera brīdi.

Atzveltnes Krēsls

Baralho

Atzveltnes Krēsls Baralho atzveltnes krēslam ir pārsteidzošs mūsdienu dizains, kas veidots ar tīru formu un taisnu līniju palīdzību. Šis atzveltnes krēsls, kas izgatavots no krokām un metinātiem materiāliem uz matētās alumīnija plāksnes, izceļas ar drosmīgu piegulšanu, kas izaicina materiāla izturību. Tas vienā elementā spēj apvienot skaistumu, vieglumu un līniju un leņķu precizitāti.

Atvērtā Galda Trauku Sistēma

Osoro

Atvērtā Galda Trauku Sistēma OSORO novatoriskais raksturs ir apvienot augstas kvalitātes stiklveida porcelāna kvalitāti un tai raksturīgo ziloņkaula krāsas spīdīgo ādu ar funkciju, kas piemērota pārtikas konservēšanai ledusskapī vai saldētavā un ēdiena gatavošanai ar tvaika krāsni vai mikroviļņu krāsni. Vienkāršo, modulāro formu ar dažādiem elementiem var sakraut, lai ietaupītu vietu, elastīgi apvienojot un noslēdzot ar daudzkrāsainu silikona O blīvētāju vai O-savienotāju, lai ēdiens tajā būtu labi noslēgts. OSORO var universāli izmantot, novēršot nepieciešamību pēc mūsu ikdienas dzīves.

Jaucējkrāni

Electra

Jaucējkrāni Electra, kurai nav atsevišķa roktura, visus piesaista ar savu eleganci un gudro izskatu, lai tas būtu unikāls virtuvēm. Digitālais izlietnes maisītājs nodrošina lietotājiem pārvietošanās brīvību virtuvēs, vienlaikus piedāvājot divu dažādu plūsmas funkciju iespējas. Electra priekšpusē elektroniskais spilventiņš ļauj piekļūt visām funkcijām, vai nu tad, kad aerosols ir ievietots iztekā, vai arī rokā ar tikai kontrolējamu pirksta galu.

Jaucējkrāni

Electra

Jaucējkrāni Electra, kas tiek uzskatīta par digitālās lietošanas pārstāvi armatūras nozarē, apvieno tehnoloģiju ar dizainu, lai uzsvērtu digitālā laikmeta dizainu. Jaucējkrāni, kuriem nav atsevišķa roktura, visus piesaista tā elegances un viedā izskata dēļ, lai tie būtu unikāli mitrā vietā. Electra skārienekrāna pogas lietotājiem piedāvā vairāk ergonomisku risinājumu. Jaucējkrānu “Eco Mind” lietotājam nodrošina maksimālu ietaupījumu efektivitāti. Šī funkcija jo īpaši palielina vērtību nākamajām paaudzēm