Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismes Ķermeņi

Yazz

Apgaismes Ķermeņi Yazz ir jautrs apgaismes ķermeņi, kas izgatavoti no salokāmiem pusstingriem vadiem, ļaujot lietotājam izliekties jebkurā formā vai formā, kas piemērota viņu noskaņojumam. Tam ir arī pievienots domkrats, kas ļauj ērti apvienot vairāk nekā vienu ierīci. Yazz ir arī estētiski pievilcīgs, lietotājam draudzīgs un ekonomisks. Koncepcija radās no idejas samazināt apgaismojumu līdz tā pamata elementiem kā skaistuma galīgajai izpausmei, nezaudējot estētisko triecienu apgaismojumu, jo rūpnieciskais minimālisms pati par sevi ir māksla.

Taburete

Kagome

Taburete Sjēnas Asano projektēts ar fona grafisko dizainu, Sen ir 6 mēbeļu tērauda mēbeļu kolekcija, kas pārveido 2D līnijas 3D formās. Katrs gabals, ieskaitot “kagome tabureti”, ir izveidots ar līnijām, kas samazina lieko daudzumu, lai izteiktu gan formu, gan funkcionalitāti dažādās lietojumprogrammās, iedvesmojoties no unikāliem avotiem, piemēram, tradicionālajiem japāņu amatniecības izstrādājumiem un modeļiem. Kagome krēsls ir izgatavots no 18 taisna leņķa trīsstūriem, kas viens otru atbalsta, un, skatoties no augšas, veido tradicionālo japāņu amatniecības modeli kagome moyou.

Pielāgojams Universālais Dators

BENT

Pielāgojams Universālais Dators Izstrādāts pēc masveida pielāgošanas principa, labāk apmierinot lietotāju vajadzības, ievērojot masveida produkcijas ierobežojumus. Galvenais izaicinājums šajā projektā bija izcelt dizainu, kas masveida ražošanas ierobežojumos apmierinātu četru lietotāju grupu atšķirīgās vajadzības. Trīs galvenie pielāgošanas vienumi ir definēti un izmantoti, lai atšķirtu produktu šīm lietotāju grupām: 1. ekrāna koplietošana2 ekrāna augstuma korekcija3.taustiņu un kalkulatoru kombinācija. Kā risinājums ir pievienots pielāgojams sekundārais ekrāna modulis, un

Lampa

Hitotaba

Lampa Sjēnas Asano projektēts ar fona grafisko dizainu, Sen ir 6 mēbeļu tērauda mēbeļu kolekcija, kas pārveido 2D līnijas 3D formās. Katrs gabals, ieskaitot “hitotaba lampu”, ir izveidots ar līnijām, kas samazina pārmērību, lai izteiktu gan formu, gan funkcionalitāti dažādās lietojumprogrammās, iedvesmojoties no unikāliem avotiem, piemēram, tradicionālajiem japāņu amatniecības izstrādājumiem un modeļiem. Hitotaba lampu iedvesmojis gleznainākais skats uz Japānas laukiem, kur rīsu salmu saišķi pēc novākšanas novietoti uz leju, lai nožūtu.

Teātra Krēsls

Thea

Teātra Krēsls MENUT ir dizaina studija, kas koncentrējas uz bērnu dizainu, un tās skaidrais mērķis ir atjaunot tiltu ar pieaugušajiem paredzēto. Mūsu filozofija ir piedāvāt novatorisku redzējumu par mūsdienu ģimenes dzīvesveidu. Mēs piedāvājam THEA, teātra krēslu. Apsēdies un glezno; izveidot savu stāstu; un piezvani draugiem! THEA fokusa punkts ir aizmugure, kuru var izmantot kā skatuvi. Apakšējā daļā ir atvilktne, kas pēc atvēršanas slēpj krēsla aizmuguri un nodrošina “leļļu” īpašniekam zināmu privātumu. Bērni atvilktnē atradīs pirkstu marionetes, lai rādītu skates kopā ar draugiem.

Moduļu Interjera Dizaina Sistēma

More _Light

Moduļu Interjera Dizaina Sistēma Modulāra sistēma saliekama, demontējama un ekoloģiski ilgtspējīga. More_Light ir zaļa dvēsele, un to ir ļoti viegli izmantot. Tas ir inovatīvs un ideāls, lai apmierinātu visas mūsu ikdienas vajadzības, pateicoties tā kvadrātveida moduļu un kopīgās sistēmas elastīgumam. Var salikt dažāda lieluma un dziļuma grāmatu skapjus, plauktus, paneļu sienas, vitrīnas, sienas vienības. Pateicoties plašajam apdares, krāsu un faktūru klāstam, tā personību var vēl uzlabot ar pielāgojamāku dizainu. Mājas dizains, darba telpas, veikali. Pieejams arī ar ķērpjiem iekšpusē. caporasodesign.it