Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Usb Zibatmiņas Disks

Frohne eClip

Usb Zibatmiņas Disks eClip ir pasaulē pirmais papīra saspraudes USB zibatmiņas disks ar metrisko lineālu. eClip tika godināta Sudraba iDA un Zelta A 'dizaina balva. eClip ir viegls, piemērots jūsu atslēgu atslēgai un darbojas kā papīra saspraude, lai kārtotu dokumentus, kvītis un naudu. eClip ar drošības programmatūru aizsargā personas datus, intelektuālo īpašumu, darba devēju datus, medicīniskos datus un komercnoslēpumus. eClip izstrādāja Frohne, Florida. Zelta atmiņas savienotājs ir izturīgs pret triecieniem, izturīgs pret skrāpējumiem, ūdens izturīgs, pret spirtu, pret putekļiem, pret rūsu un pret elektromagnētisko izturību.

Projekta nosaukums : Frohne eClip , Dizaineru vārds : Derrick Frohne, Klienta vārds : Frohne.

Frohne eClip  Usb Zibatmiņas Disks

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.