Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Schon

Lampa Šīs unikālās lampas gaismas avoti ir novietoti vispārējās formas centrā, tāpēc tas apgaismo mīkstu un vienmērīgu gaismas avotu. Gaismas virsmas ir atdalāmas no galvenā korpusa, tāpēc vienkārša korpusa forma ar apakšējām detaļām, kā arī enerģijas taupīšana ar nelielu elektroenerģijas patēriņu piešķir tai papildu funkciju. Arī pieskarties korpuss gaismas ieslēgšanai vai izslēgšanai ir vēl viena šīs unikālās gaismas modernā īpašība. Izteiksme rada atšķirības apgaismojumā un ir izstrādāts luktura apgaismojums. Lielākā daļa gaismas izstaro no lampām, lai skatītājs neizmantotu tās priekšrocības. Skaisti dzīvot.

Cūciņa Banka

DEEPE

Cūciņa Banka Objekts ir cūciņa banka. Unikālajā rakstura izskatā ir apvienotas dārgas, prestižas rotaslietas, kas piemīt pievilcīgām un laipnām, un pastāvīga ģimenes locekļu klātbūtne, līdzekļu vākšana ir ļoti funkcionālas īpašības. Bet visizcilākā DeePee īpašība - turklāt papildus standarta funkcijām, kas perfekti atbilst - ir jaunā redakcija, unikālā un papildinošā kontekstualizētā "dārgakmens" - visa ekskluzīvā māja.

Nažu Turētājs

Only Right Here

Nažu Turētājs Kopš divpadsmitā gadsimta pirmās vēršu cīņas tika dokumentētas kā akts vai publisks skats. Mūsdienās cilvēku apziņas pamodināšana ir vispārējā globālā novērtējuma simptoms, jo esam dievišķās dabas līdzdalībnieki, mēs esam vesels. "Tikai tepat" simbolizē jaunu laikmetu, kurā notiks agresīvu darbību izzušana, iekļaušanās kādreizējos kultūras svētkos un lielais evolūcijas solis humānisma līmenī.

Augošā Lampa

BB Little Garden

Augošā Lampa Šis projekts ierosina atbalstīt šo jauno lietojumu, kas nodrošina pilnīgāku maņu gatavošanas pieredzi. BB Mazais dārzs ir izstarojoša spuldze, kas vēlas pārskatīt aromātisko augu vietu virtuvē. Tas ir apjoms ar skaidrām līnijām kā īsts minimālisma objekts. Gluds dizains ir īpaši pētīts, lai pielāgotos dažādiem iekštelpu apstākļiem un virtuvei pievērstu īpašu piezīmi. BB Mazais dārzs ir ietvars augiem, tā tīrā līnija tos palielina un netraucē lasīt.

Sānu Galds

una

Sānu Galds netraucēta integrācija ir una tabulas būtība. trīs rūpes formas saliek rūdīta stikla virsmu. Materiālu un to spēju intensīvas izskatīšanas produkts, izturīgs, tomēr gaisīgs pēc izskata un neticami viegls, una parādās kā līdzsvara un labvēlības iemiesojums.

Kumode

shark-commode

Kumode Kumode apvienota ar atvērtu plauktu, un tas rada kustības sajūtu, un divas daļas padara to stabilāku. Dažādu virsmu un krāsu izmantošana ļauj radīt atšķirīgu noskaņu, un to var uzstādīt starp dažādiem interjeriem. Slēgtā kumode un atvērtais plaukts rada ilūziju par dzīvu būtni.