Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārtikas Padevējs

Food Feeder Plus

Pārtikas Padevējs Pārtikas padevējs Plus ne tikai palīdz bērniem ēst vienatnē, bet arī vecākiem nozīmē lielāku neatkarību. Pēc tam, kad esat sasmalcinājis vecāku pagatavoto ēdienu, mazuļi to var turēt paši un to sūkāt un košļāt. Food Feeder Plus ir aprīkots ar lielāku, elastīgu silikona maisiņu, lai apmierinātu mazuļu augošo apetīti. Tā ir barošana, kas maziem bērniem ļauj droši izpētīt un baudīt svaigu, cietu ēdienu. Pārtika nav jānogatavo. Vienkārši ievietojiet ēdienu silikona maisiņā, aizveriet spraudni un mazuļi var baudīt pašbarošanu ar svaigu ēdienu.

Projekta nosaukums : Food Feeder Plus, Dizaineru vārds : Kidsme, Klienta vārds : kidsme.

Food Feeder Plus Pārtikas Padevējs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.