Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pulkstenis

Zeitgeist

Pulkstenis Pulkstenis ir atspoguļots zeitgeist, kas ir saistīts ar viedajiem, tehnoloģiskajiem un izturīgajiem materiāliem. Produkta augsto tehnoloģiju seju attēlo daļēji toru saturošs oglekļa korpuss un laika displejs (gaismas caurumi). Ogleklis aizvieto metāla daļu kā pagātnes relikviju un uzsver pulksteņa funkciju. Centrālās daļas neesamība parāda, ka novatoriskā LED indikācija aizstāj klasisko pulksteņa mehānismu. Mīksto fona apgaismojumu var pielāgot pēc īpašnieka iecienītās krāsas, un gaismas sensors kontrolēs apgaismojuma stiprumu.

Projekta nosaukums : Zeitgeist, Dizaineru vārds : Dmitry Pogorelov, Klienta vārds : NCC Russia.

Zeitgeist Pulkstenis

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.