Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tualete

Versus

Tualete Mūsu dzīve ir nebeidzams prieka un komforta meklēšana. Ikviens no mums cenšas atrast vislabāko līdzsvaru starp funkcionalitāti un dizainu, un, ja mēs vēlamies, lai produkts būtu ekonomisks, tas vēl vairāk apgrūtina. Ar savu cieši saistīto wc es centos atrast tieši šo līdzsvaru. Tas apvieno jaunas pieejas un tehnoloģijas efektivitātes paaugstināšanai, ūdens un materiālu taupīšanai, un vienlaikus visas šīs labās lietas ir paslēptas zem treknrakstā monolīta un ekstravaganta dizaina.

Projekta nosaukums : Versus, Dizaineru vārds : Vasil Velchev, Klienta vārds : MAGMA graphics.

Versus Tualete

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.