Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tualete

Versus

Tualete Mūsu dzīve ir nebeidzams prieka un komforta meklēšana. Ikviens no mums cenšas atrast vislabāko līdzsvaru starp funkcionalitāti un dizainu, un, ja mēs vēlamies, lai produkts būtu ekonomisks, tas vēl vairāk apgrūtina. Ar savu cieši saistīto wc es centos atrast tieši šo līdzsvaru. Tas apvieno jaunas pieejas un tehnoloģijas efektivitātes paaugstināšanai, ūdens un materiālu taupīšanai, un vienlaikus visas šīs labās lietas ir paslēptas zem treknrakstā monolīta un ekstravaganta dizaina.

Projekta nosaukums : Versus, Dizaineru vārds : Vasil Velchev, Klienta vārds : MAGMA graphics.

Versus Tualete

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.