Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tualete

Versus

Tualete Mūsu dzīve ir nebeidzams prieka un komforta meklēšana. Ikviens no mums cenšas atrast vislabāko līdzsvaru starp funkcionalitāti un dizainu, un, ja mēs vēlamies, lai produkts būtu ekonomisks, tas vēl vairāk apgrūtina. Ar savu cieši saistīto wc es centos atrast tieši šo līdzsvaru. Tas apvieno jaunas pieejas un tehnoloģijas efektivitātes paaugstināšanai, ūdens un materiālu taupīšanai, un vienlaikus visas šīs labās lietas ir paslēptas zem treknrakstā monolīta un ekstravaganta dizaina.

Projekta nosaukums : Versus, Dizaineru vārds : Vasil Velchev, Klienta vārds : MAGMA graphics.

Versus Tualete

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.