Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tualete

Versus

Tualete Mūsu dzīve ir nebeidzams prieka un komforta meklēšana. Ikviens no mums cenšas atrast vislabāko līdzsvaru starp funkcionalitāti un dizainu, un, ja mēs vēlamies, lai produkts būtu ekonomisks, tas vēl vairāk apgrūtina. Ar savu cieši saistīto wc es centos atrast tieši šo līdzsvaru. Tas apvieno jaunas pieejas un tehnoloģijas efektivitātes paaugstināšanai, ūdens un materiālu taupīšanai, un vienlaikus visas šīs labās lietas ir paslēptas zem treknrakstā monolīta un ekstravaganta dizaina.

Projekta nosaukums : Versus, Dizaineru vārds : Vasil Velchev, Klienta vārds : MAGMA graphics.

Versus Tualete

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.