Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Jae Murphy

Korporatīvā Identitāte Negatīvā telpa tiek izmantota, jo tā skatītājus padara ziņkārīgus un, piedzīvojuši šo Aha mirkli, viņiem tas uzreiz patīk un iegaumē. Logotipa marķējumā ir iniciāļi J, M, kamera un statīvs ievietoti negatīvajā telpā. Tā kā Džejs Mērfijs bieži fotografē bērnus, lielās kāpnes, kas veidotas pēc nosaukuma, un kamera ar zemu novietotu kameru liek domāt, ka bērni ir laipni gaidīti. Izmantojot korporatīvās identitātes dizainu, tiek tālāk attīstīta logotipa negatīvās telpas ideja. Tas katram priekšmetam piešķir jaunu dimensiju un padara saukli “Retāk sastopams paraugs” patiesu.

Divvietīgs

Mowraj

Divvietīgs Mowraj ir divvietīgs, kas paredzēts ēģiptiešu un gotisko stilu garu iemiesošanai. Tās forma tika iegūta no Nowraga, kulšanas kamanu ēģiptiešu versijā, kas tika mainīta, lai iemiesotu gotikas nojautas, neapdraudot tās etnisko antiluviešu būtību. Dizains ir melni lakots ar ēģiptiešu rokām darinātiem gravējumiem uz abām rokām un kājām, kā arī bagātīgu samta apdari, kurai ir bultskrūves un vilkšanas gredzeni, piešķirot tai viduslaiku, kas izmesta kā gotikas izskats.

Korporatīvā Identitāte

Predictive Solutions

Korporatīvā Identitāte Predictive Solutions ir programmatūras produktu piegādātājs prognostiskai analītikai. Uzņēmuma produkti tiek izmantoti, lai veiktu prognozes, analizējot esošos datus. Uzņēmuma zīme - apļa sektori - atgādina sektoru diagrammas, kā arī ļoti stilizētu un vienkāršotu acs attēlu profilā. Zīmola platforma "izgaismo gaismu" ir visas zīmola grafikas dzinējspēks. Gan mainīgās, abstraktās mainīgās formas, gan tematiski vienkāršotās ilustrācijas dažādās lietojumprogrammās tiek izmantotas kā papildu grafika.

Korporatīvā Identitāte

Glazov

Korporatīvā Identitāte Glazov ir mēbeļu fabrika pilsētā ar tādu pašu nosaukumu. Rūpnīca ražo lētas mēbeles. Tā kā šādu mēbeļu dizains ir diezgan vispārīgs, tika nolemts komunikācijas koncepciju balstīt uz oriģinālajiem "koka" 3D burtiem, vārdi, kas sastāv no šādiem burtiem, simbolizē mēbeļu komplektus. Burti veido vārdus “mēbeles”, “guļamistaba” utt. Vai kolekciju nosaukumus, tie ir izvietoti tā, lai līdzinātos mēbeļu gabaliem. Ieskicētie 3D burti ir līdzīgi mēbeļu shēmām un zīmola identificēšanai tos var izmantot uz kancelejas piederumiem vai uz fotofona fona.

Burtveidols

Red Script Pro typeface

Burtveidols Red Script Pro ir unikāls fonts, ko iedvesmojušas jaunas tehnoloģijas un sīkrīki alternatīviem saziņas veidiem, harmoniski savienojot mūs ar tā bezmaksas vēstuļu formām. Iedvesmojoties no iPad un izstrādājot otas, tas tiek izteikts unikālā rakstīšanas stilā. Tas satur angļu, grieķu, kā arī kirilicas alfabētu un atbalsta vairāk nekā 70 valodas.

Vizuālā Māksla

Loving Nature

Vizuālā Māksla Mīloša daba ir mākslas darbu projekts, kas atsaucas uz mīlestību un cieņu pret dabu, pret visām dzīvajām būtnēm. Katrā gleznā Gabriela Delgado īpašu uzmanību pievērš krāsai, uzmanīgi izvēloties elementus, kas sajaucas ar harmoniju, lai iegūtu sulīgu, bet vienkāršu apdari. Pētījums un viņas patiesā mīlestība pret dizainu dod tai intuitīvu spēju radīt dinamiskas krāsas gabalus ar plankuma elementiem, sākot no fantastiskiem līdz ģeniāliem. Viņas kultūra un personīgā pieredze veido kompozīcijas unikālos vizuālos stāstījumos, kas noteikti izdaiļos jebkuru atmosfēru ar dabu un dzīvespriecību.