Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Identitāte, Zīmols

Merlon Pub

Identitāte, Zīmols Merlon Pub projekts atspoguļo jaunu ēdināšanas objektu Tvrda Osijekā, vecajā baroka pilsētas centrā, kas celta 18. gadsimtā kā daļa no lielas stratēģiski nocietinātu pilsētu sistēmas, pilnu zīmola un identitātes dizainu. Aizsardzības arhitektūrā vārds Merlon nozīmē cietus, stāvus žogus, kas paredzēti, lai aizsargātu novērotājus un militārpersonas forta augšpusē.

Iepakojums

Oink

Iepakojums Lai nodrošinātu klienta atpazīstamību tirgū, tika izvēlēts rotaļīgs izskats un sajūta. Šī pieeja simbolizē visas zīmola īpašības, oriģinālu, garšīgu, tradicionālu un vietējo. Jauno produktu iepakojuma izmantošanas galvenais mērķis bija iepazīstināt pircējus ar stāstu par melno cūku audzēšanu un tradicionālo augstākās kvalitātes gaļas delikatesi ražošanu. Linogriezuma tehnikā tika izveidots ilustrāciju komplekts, kas parāda meistarību. Pašas ilustrācijas parāda autentiskumu un mudina klientu aizdomāties par Oink produktiem, to garšu un tekstūru.

Čības Kaste

BSTN Raffle

Čības Kaste Uzdevums bija izstrādāt un izgatavot darbības figūru Nike apaviem. Tā kā šajās kurpēs ir apvienots baltas čūskādas dizains ar spilgti zaļiem elementiem, bija skaidrs, ka asa sižeta figūra būs kropļotāja. Dizaineri ļoti īsā laikā uzskicēja un optimizēja figūru kā darbības figūru pazīstamo darbības varoņu stilā. Pēc tam viņi izstrādāja nelielu komiksu ar stāstu un izveidoja šo figūru 3D drukā ar augstas kvalitātes iepakojumu.

Kampaņu Un Pārdošanas Atbalsts

Target

Kampaņu Un Pārdošanas Atbalsts 2020.gadā Brainartist uzsāk starpmediju kampaņu klientam Steitz Secura, lai iegūtu jaunus klientus: ar ļoti individualizētu vēstījumu kā mērķtiecīgu plakātu kampaņu pēc iespējas tuvāk potenciālo klientu vārtiem un individualizētu sūtījumu ar atbilstošu apavu no pašreizējā kolekcija. Saņēmējs saņem atbilstošo partneri, kad viņš vai viņa vienojas par tikšanos ar pārdošanas darbiniekiem. Kampaņas mērķis bija iestudēt Steitz Secura un "atbilstošo" uzņēmumu kā ideālu pāri. Brainartist izstrādāja ļoti veiksmīgu kampaņu.

Pasākumu Mārketinga Materiāls

Artificial Intelligence In Design

Pasākumu Mārketinga Materiāls Grafiskais dizains sniedz vizuālu priekšstatu par to, kā mākslīgais intelekts tuvākajā nākotnē var kļūt par dizaineru sabiedroto. Tas sniedz ieskatu par to, kā AI var palīdzēt personalizēt patērētāja pieredzi un kā radošums atrodas mākslas, zinātnes, inženierzinātņu un dizaina krustpunktā. Mākslīgā intelekta grafiskā dizaina konference ir 3 dienu pasākums Sanfrancisko, Kalifornijā novembrī. Katru dienu notiek dizaina darbnīca, dažādu runātāju sarunas.

Vizuālā Komunikācija

Finding Your Focus

Vizuālā Komunikācija Dizainera mērķis ir parādīt vizuālu koncepciju, kas demonstrē konceptuālu un tipogrāfisku sistēmu. Tādējādi kompozīcija sastāv no specifiska vārdu krājuma, precīziem mērījumiem un centrālajām specifikācijām, kuras dizainers ir rūpīgi ņēmis vērā. Turklāt dizainera mērķis ir izveidot skaidru tipogrāfisku hierarhiju, lai noteiktu un pārvietotu kārtību, kādā auditorija saņem informāciju no dizaina.